Jak zaoszczędzić kupując sprzę AGD i RTV?

Podpowiadamy jak skompletować prezenty świąteczne niskim kosztem.

Kto nie lubi działać na ostatnią chwilę, już teraz zaczyna myśleć o prezentach gwiazdkowych, dla swoich bliskich. Jest to doskonałe podejście z powodów ekonomicznych, a także organizacyjnych. Zostawiając wszystkie zakupy na sam koniec, możemy nie mieć czasu na dobre przemyślenie podarunków, a także zdobycie ich i zapłacenie za wszystko z jednej wypłaty. Dlatego właśnie jesień jest doskonałym momentem na szukanie inspiracji i planowanie. Jeżeli zależy Ci na tym, by zrobić swoim bliskim przyjemność, a jednocześnie dać coś praktycznego, postaw na popularną kategorię prezentów – sprzęt AGD i RTV.

Targuj się ze sprzedawcą

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że cena wystawiana za dany artykuł jest ceną proponowaną. Bardzo często wystarczy porozmawiać ze sprzedawcą, kierownikiem sklepu, by otrzymać atrakcyjny rabat. Możesz argumentować swój wniosek większą ilością kupowanych artykułów, czy bycie wiernym, stałym klientem. Negocjacje są normalnym, dopuszczalnym społecznie i prawnie procesem, zarówno na poziomie zakupów internetowych, jak i stacjonarnych.

Również w sklepach sieciowych, gdzie wydawałoby się, że ceny są odgórnie narzucone, kierownik działu lub sklepu ma możliwość udzielenia rabatu w wysokości kilku procent na pełnowartościowy towar. W przypadku drogiego sprzętu elektronicznego, może to być dla Ciebie spora oszczędność.

W naszym społeczeństwie negocjacje cenowe w sklepach nie są jeszcze popularne. Boimy się spytać, bo może spotkamy się z odmową. I co? Zupełnie niczego nie tracisz, a możesz zyskać. Być może dzięki takiemu pytaniu okaże się, że będzie w stanie kupić dla męża, córki, ojca lepszy sprzęt, który bez rabatu byłby zbyt drogi?

Porównuj ceny

Korzystając, że masz jeszcze czas na to, by wszystko kupić, sprawdzaj regularnie ceny w popularnych sklepach i serwisach. Możesz złapać ciekawą promocję lub kod rabatowy. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na to jakie urządzenia będzie najlepszym wyborem, przeglądaj gazetki promocyjne dostępne online lub w aplikacjach. Unikniesz bezcelowego błąkania się po sklepach, zaoszczędzisz swój czas udając się do konkretnego punktu, po konkretny produkt.

Zamawiaj przez internet

Z uwagi na to, że Twoja lista osób do obdarowania z pewnością jest obszerna i nie chcesz by wydatki Cię przerosły, ale zależy Ci na porządnych produktach dla swoich bliskich, możesz śmiało kupować online. Ceny w sklepach internetowych bywają znacząco niższe niż w placówkach stacjonarnych. Z poziomu swojego komputera, czy telefonu, możesz porównywać ceny, a także różne modele produktów o podobnych parametrach.

Najwięcej ofert w jednym miejscu znajdziesz na Allegro. To doskonałe miejsce dla każdego, bowiem umieszczone oferty dotyczą najwyższej jakości oryginalnych urządzeń, ale również tych budżetowych, jak i używanych, za niewielkie pieniądze. Tutaj kupisz telefony, tablety, kamerki, słuchawki, blendery, roboty kuchenne, maszyny do szycia i wiele, wiele innych. Allegro daje swoim kupującym gwarancję, że otrzymają zamówiony towar zgodny z opisem lub zostaną im zwrócone pieniądze. Wszelkie ewentualne spory są rzetelnie i uczciwie rozstrzygane. Kupując za pośrednictwem Allegro możesz mieć pewność, że w przypadku jakichkolwiek problemów, nie zostaniesz z nimi sam. Dodatkowo cena wielu towarów zawiera w sobie już koszty dostawy pod drzwi, czy jak wolisz, do paczkomatu lub punktu Paczki w Ruchu.

Nie czekaj do grudnia, już dziś zacznij się rozglądać za prezentami dla swoich bliskich.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button