Krem bb to nowa formuła i delikatne krycie

Jeśli szukasz czegoś, co zapewni Ci krycie twarzy i odpowiedni poziom matowienia, a także pielęgnację twarzy, wybierz krem bb. Dzięki temu właściwości minimum dwóch kosmetyków, czyli podkładu i kremu do twarzy, zyskasz zaledwie w jednym kremie bb. Jest to oszczędność czasu i lekkość dla skóry.

Czym wyróżnia się krem typu bb?

Krem bb to nowa generacja kremów, która łączy w sobie makijaż i pielęgnację. Ciężkie podkłady już dawno przestały być pierwszym wyborem, bo były zbyt obciążające i mogły postarzać wygląd twarzy. Jest to kosmetyk lżejszy niż podkład i to jest jego główna zaleta. Po drugie, pielęgnacja twarzy jest obecnie na wysokim poziomie i liczą się głównie kremy z aktywnymi i lekkimi dla skóry substancjami. Kremy bb są niezwykle lekkie i nie tworzą na twarzy ciężkiej powłoki. Często mają też filtry UV, które chronią skórę przed mocnym słońcem. Lekki krem nie jest tak ciężki dla skóry jak podkłady, które mogą powodować zaskórniki i zatykać pory. Krem bb zastępuje podkład, krem nawilżający i krem z filtrem. Jest to oczywisty wybór, jeśli lubi się minimalizm w kosmetykach, a jednocześnie chce się mieć jednolity koloryt twarzy.

Co należy jeszcze wiedzieć o tym kremie?

Jego nazwa pochodzi od określenia Beauty Balm. Jego założeniem miało być krycie cery po zabiegach i takiej, która wymaga zamaskowania niedoskonałości. Wysokiej jakości krem bb powinien mieć cenna składniki nawilżające, ale także wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Formuła tego kosmetyku zazwyczaj jest na tyle lekka, że pozwala na łatwe rozprowadzenie, bez konieczności usuwania smug czy pewnej wprawy, jak w przypadku podkładu do twarzy. Kremy bb posiadają dużo odcieni, które można z łatwością dopasować do swojej twarzy. Warto zwrócić uwagę na to, że wysoka ochrona słoneczna jest tutaj także bardzo ważna. Często zapomina się o tym aspekcie pielęgnacji twarzy, a promieniowanie słoneczne jest główną przyczyną powstawania oznak starzenia. Dlatego należy chronić ją codziennie przed promieniowaniem UV. Jest to zdecydowanie łatwiejsze w przypadku takiego kremu bb, bo w jednym kosmetyku są już potrzebne wysokie filtry do twarzy. Dzięki temu na pewno nie zapomni się ich zastosować.

Jak zrobić subtelny makijaż?

Dla wszystkich kobiet, które uwielbiają naturalne piękno i nie chcą rezygnować z makijażu, krem bb to idealne rozwiązanie. A do czego służy krem bb? To kosmetyk idealny, gdy chce się używać jednej formuły na kilka problemów. Matowanie twarzy może być problematyczne, gdy chce się jednocześnie używać składników pielęgnujących. Nakładanie kremu nawilżającego, następnie podkładu i kremu z filtrem może być kłopotliwe, a z kolei kremy w formie fluidu mogą być za słabe, jeśli chodzi o dokładne krycie twarzy. Ważny element makijażu to właśnie baza pod makijaż, która ma kluczowe znaczenie przy nakładaniu kolejnych kosmetyków kolorowych. Poza tym świecąca się twarz, nie wygląda estetycznie i odbiera jej uroku. Krem bb daje naturalny wygląd i efektywną pielęgnację. Można go używać cały rok, a jego właściwości pielęgnujące są na wysokim poziomie.

Artykuł przygotowany przy współpracy z partnerem serwisu.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button