Szkolenia z zakresu obsługi maszyn budowlanych – zapisz się i zwiększ swoje kompetencje

Rynek pracy, zwłaszcza w dobie koronawirusa, staje się naprawdę wymagający. Wiele osób traci pracę lub zmniejszają się ich zarobki. Wielu boi się zmienić miejsce zatrudnienia, gdyż nie są pewni, czy sprawdzą się u nowego pracodawcy lub po prostu tego, jak będzie wyglądać sytuacja w nowej firmie. Jeżeli więc chcemy zarabiać więcej lub być pewni, że widmo utraty pracy nie spojrzy nam w oczy, powinniśmy stawać się coraz bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

Możemy o to zadbać, przechodząc odpowiednie kursy i szkolenia. Nowa wiedza i umiejętności sprawią, że nie tylko będziemy mogli zająć miejsce na innych stanowiskach, ale również będziemy mieli szansę na podwyżkę czy zmianę pracy i szybkie znalezienie nowej, gdyż będziemy po prostu lepszymi kandydatami od innych. Dokładnie taka sama sytuacja prezentuje się w branży budowlanej, dlatego wielu osób, które w niej pracują, decydują się na kursy z zakresu obsługi maszyn budowlanych. Wielu pracowników skończyła część z nich, jednak nie chce ograniczać się tylko do tych już posiadanych – dzięki temu będą mogli szukać zatrudnienia przy obsłudze innych maszyn, co sprawi, że będą spełniali wymagania większej ilości potencjalnych ogłoszeń o pracę.

Szkolenia z zakresu obsługi maszyn budowlanych w największych miastach w Polsce organizuje firma Tarbonus. To firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się nie tylko szkoleniami, ale również oferująca usługi doradcze z zakresu BHP, dodatkowo prowadząca działalność wydawniczą, głównie w zakresie poradników i materiałów z zakresu BHP.

Oferta szkoleniowa firmy Tarbonus

Część szkoleń oferowanych przez firmę Tarbonus dotyczy oczywiście BHP, lecz nie na nich będziemy się dzisiaj skupiać. Inna gałąź oferty zawiera wiele szkoleń z zakresu obsługi maszyn budowlanych, na które składając się m.in. szkolenia z zakresu obsługi:

• narzędzi udarowych ręcznych,
• zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych,
• równiarek (wszystkich) – klasa I,
• walców drogowych – klasa II,
• przecinarek o napędzi silnikowym – klasa III,
• ładowarek jednonaczyniowych – klasa III,
• koparko-ładowarek (wszystkie typy) – klasa III,
• koparek jednonaczyniowych – klasa III.

Jak widać, oferta szkoleniowa jest naprawdę bogata i oferuje nam różnorodne szkolenia. Ich bogactwo sprawia, że wielu klientów bezproblemowo znajduje tutaj to, czego szuka.

Teraz warto skupić się na detalach poszczególnych ze szkoleń.

Kurs operatorów klasy I w specjalności równiarki

Celem niniejszego szkolenia jest przygotowanie uczestników do uzyskania kwalifikacji w zakresie równiarek samojezdnych, których obsługa wymaga uprawnień klasy I. Będą oni równocześnie przygotowani do przestrzegania wszystkich wymaganych zasad bezpieczeństwa, które staną na drodze, gdy będą oni wykonywali zawód operatora maszyn i urządzeń roboczych, budowlanych i drogowych.

Szkolenie trwa 176 godzin, z czego 116 godzin to zajęcia teoretyczne, natomiast aż 60 godzin przeznaczonych jest na szkolenie praktyczne.

Jednocześnie, decydując się na szkolenie, możemy liczyć, ze w nasze ręce trafią nowoczesne i kompletne materiały dydaktyczne, które zapewnia nam właśnie firma Tarbonus. Oczywiście w trakcie szkolenia mamy możliwość konsultacji z naszymi wykładowcami. Jeżeli natomiast tylko zajdzie taka potrzeba, możemy zdecydować się na dodatkowe wsparcie, które może zaoferować nam firma Tarbonus.

Aby zapisać się na szkolenie, musimy spełnić tylko dwa warunki. Pierwszym z nich jest ukończenie 18 roku życia, drugim natomiast otrzymanie zaświadczenia lekarskiego, stwierdzające, że możemy wykonywać zawód operatora równiarek samojezdnych.

Pełen program szkolenia oraz pozostałe potrzebne informacje, w tym te dotyczące zapisów i miejsc, gdzie aktualnie odbywają się szkolenia, można znaleźć pod adresem https://www.tarbonus.pl/pl/szkolenia/szkolenie/rowniarki-i-klasa-uprawnien/.

Kurs operatorów klasy III w specjalności koparki jednonaczyniowe

Podobnie jak w przypadku poprzedniego szkolenia, wymagania, które stawiane są przed kursantami, nie są wysokie. Osoby, chcące zapisać się na kurs, muszą mieć ukończony 18 rok życia oraz przedłożyć organizatorowi szkolenia odpowiednie zaświadczenie lekarskie, potwierdzające, że kursant może wykonywać zawód operatora koparek jednonaczyniowych.

W tym przypadku całe szkolenie będziemy przygotowywać nas do tego, aby móc wykonywać zawód operatora maszyn i urządzeń roboczych, budowlanych i drogowych (w tym przypadku koparek jednonaczyniowych o masie całkowitej do 25 ton) w zakresie III klasy uprawnień.

Całe szkolenie jest jednak krótsze niż poprzednie, opisane powyżej. Składa się ono z 134 godzin lekcyjnych, z czego aż 82 godziny to zajęcia praktyczne. Tylko 52 godziny zajmą nam natomiast zajęcia teoretyczne.

Podobnie jak w przypadku wszystkich szkoleń, które organizowane są przez firmę Tarbonus, możemy liczyć na nowoczesne i kompleksowe materiały szkoleniowe, często te, które wydawane są przez firmę w ramach ich działań wydawniczych. Nie brakuje możliwości kontaktu z prowadzącymi zajęcia, czy to te praktyczne, czy teoretyczne, a dodatkowo firma Tarbonus oferuje kursantom inne formy wsparcia.

Wszystkie informacje dotyczące szkolenia dostępne są pod adresem https://www.tarbonus.pl/pl/szkolenia/szkolenie/kurs-dla-operatorow-koparek-jednonaczyniowych-iii-klasa-uprawnien/.

Szkolenia Tarbonus

Zachęcamy do zapoznania się z detalami dotyczącymi również innych szkoleń. Atrakcyjne ceny, znakomicie prowadzący czy wiele godzin praktycznych to tylko kilka z licznych plusów kursów organizowanych przez tę firmę. Jednocześnie, same kursy z zakresu obsługi maszyn budowlanych są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zmienić pracę lub nie bać się momentu, w którym zmusi nas do tego sytuacja na rynku pracy. Pełna lista szkoleń z zakresu maszyn budowlanych dostępna jest TUTAJ.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button