Basen stelażowy – najlepsza letnia atrakcja we własnym ogrodzie!

Basen stelażowy to komfort, przestrzeń i bezpieczeństwo podczas letnich kąpieli! O wyjątkowości basenów stelażowych decyduje ich bardzo stabilna i odporna na naciski wody oraz znajdujących się w środku osób konstrukcja, która stanowi wyjątkowo wytrzymały system łączenia. Zbiornik basenu stelażowego ma sztywny szkielet i mocną ramę, dzięki czemu utrzymuje tysiące litrów wody zachowując przy tym pożądany kształt i stabilne położenie. Rama jest nie tylko mocna, ale też odporna na rdzę i korozję.

Basen stelażowy – na czym opiera się jego siła?

O wyjątkowości basenów stelażowych Bestway decyduje ich bardzo stabilna i odporna na naciski wody oraz znajdujących się w środku osób konstrukcja, która stanowi wyjątkowo wytrzymały system łączenia. Zbiornik basenu stelażowego ma sztywny szkielet i mocną ramę, dzięki czemu utrzymuje tysiące litrów wody zachowując przy tym pożądany kształt i stabilne położenie. Rama jest nie tylko mocna, ale też odporna na rdzę i korozję.

Basen stelażowy - najlepsza letnia atrakcja we własnym ogrodzie! 2

Basen stelażowy – im większa powierzchnia, tym więcej możliwości

To właśnie wyżej wymienione elementy sprawiają, że basen stelażowy może mieć znacznie większe rozmiary niż inne baseny ogrodowe. Rekordowe modele osiągają wielkość zbliżoną do basenów murowanych, a to daje możliwość korzystania z basenu na wiele atrakcyjnych sposobów. Basen stelażowy pozwala na swobodne pływanie, nurkowanie, uczenie się pływania i doskonalenie stylów, a także na organizację basenowego party.

Basen stelażowy – wytrzymałe materiały i przydatne akcesoria

Basen stelażowy ma ściany wykonane z 3-warstwowej, niezwykle wytrzymałej mieszanki PVC i siatki, dzięki której powstaje trwały oraz wzmocniony, w celu zwiększenia wytrzymałości i odporności na przebicie, materiał Tritech iDura Plus. Basen stelażowy posiada zawór spustowy do łatwego opróżniania basenu z wody. Marka Bestway posiada też oryginalne akcesoria, które zwiększają funkcjonalność i bezpieczeństwo basenu stelażowego. Szczególnie przydatne będą drabinki ułatwiające wchodzenie i schodzenie.

Basen stelażowy – imponująca ilość kolorów i dowolny kształt

Budowa stelażowa basenów Bestway pozwala nadawać im kształt nie tylko okrągły, lecz także owalny lub prostokątny. Baseny dostępne są w różnych kolorach: niebieskim, jasnopopielatym, grafitowym, brązowym, szarym, imitującym kamień i rattan. Dla najmłodszych Bestway ma coś specjalnego: basen stelażowy z kolorowymi zwierzętami. Wnętrza niektórych modeli imitują mozaikę basenową, dzięki czemu można poczuć się jak w klasycznym basenie.

Basen stelażowy - najlepsza letnia atrakcja we własnym ogrodzie! 3

Basen stelażowy Bestway, który służy przez cały rok?

Dla tych, którzy nie chcą składać basenu wraz z nadejściem końca lata Bestway ma coś wyjątkowego – całoroczny basen panelowy Hydrium. Ze względu na zastosowane materiały basen jest ultra trwały. Ma wytrzymałą konstrukcję z odpornej na korozję stali ocynkowanej. Ściany, rama i górna krawędź basenu to w 100% stal pokryta warstwą cynku. To rozwiązanie zapobiega rdzewieniu i uszkodzeniom wywołanym czynnikami atmosferycznymi. Basen może stać rozłożony przez cały rok, a nawet być częściowo wkopany w ziemię.

Basen stelażowy z powodzeniem może zastąpić wizyty na pływalni, zwłaszcza, że tam szczególnie latem są zazwyczaj są tłumy, a we własnym ogrodzie jesteś Ty, rodzina oraz wyłącznie ci, których sam do skorzystania z basenu zaprosisz.

I wreszcie basen stelażowy marki Bestway to opłacalna i długofalowa inwestycja. Wybierając produkt najwyższej klasy otrzymujesz gwarancję tego, że będzie Ci służył przez wiele lat.

Jeśli nie wiesz, jaki model będzie idealny dla Ciebie, sprawdź najlepszą ofertę basenów stelażowych Bestway w sklepie www.grilliogrod.pl.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button