Ile kosztuje przeprowadzka w Warszawie?

Jeżeli zastanawiasz się nad przeprowadzką do Warszawy (lub nad zmianą lokalu w Warszawie), to z pewnością zastanawia Cię fakt, ile może kosztować przeprowadzka w tym rejonie. Nie da się ukryć, że cenniki przeprowadzek mogą być różne, na co wpływają konkretne czynniki. Niezależnie od tego, czy chcesz przeprowadzić się na własną rękę, czy wolisz zrobić to z firmą przeprowadzkową, warto przygotować się na koszty związane ze zmianą miejsca zamieszkania. Ile może kosztować przeprowadzka w Warszawie? Odpowiadamy!

Co wpływa na koszt przeprowadzki? Warszawa

Ile może ostatecznie kosztować przeprowadzka w Warszawie? Wiele zależy od tego, czy robisz to na własną rękę, czy chcesz wynająć usługi przeprowadzkowe w stolicy.

Jeśli wolisz przeprowadzić się samodzielnie, to do kosztów trzeba będzie zaliczyć paliwo, zakup kartonów, taśm pakowych, folii zabezpieczających czy wypełniaczy. Możesz ewentualnie doliczyć koszt wynajęcia przyczepy, by przewieźć większe rzeczy.

Do wyboru masz także możliwość wypożyczenia większego samochodu, którym przewieziesz swój dobytek. Jednak jeśli masz naprawdę dużo mebli, sprzętów i rzeczy osobistych, to korzystniej wypadnie firma przeprowadzkowa, która nie tylko je dowiezie, ale również odpowiednio zabezpieczy. To, ile kosztuje przeprowadzka mieszkania z firmą przeprowadzkową, zależy od wielu czynników:

 • Ile pięter ma blok, do którego mają być wniesione rzeczy?
 • Czy jest dostępna winda?
 • Ile kilometrów musi przejechać firma przeprowadzkowa?
 • Czy firma przeprowadzkowa ma zutylizować niepotrzebne rzeczy?
 • Ile rzeczy ma być przewiezionych?
 • Czy życzysz sobie usługę pakowania?
 • Czy firma ma zabezpieczyć meble i sprzęty?
 • Ilu pracowników będzie musiało zostać wynajętych?
 • Jak blisko drzwi wyjściowych znajduje się mieszkanie?
 • Czy jest gdzie zaparkować samochód transportowy?
 • Czy konieczne będzie wnoszenie po schodach?
 • Czy firma przeprowadzkowa ma zabezpieczyć przedpokój/korytarz?
 • Czy firma przeprowadzkowa ma posprzątać mieszkanie?
 • Jaką cenę za km trasy życzy sobie firma?

Tanie przeprowadzki Warszawa

Szukając najlepszej firmy, która oferuje kompleksowe, a przy tym szybkie przeprowadzki w Warszawie i nie zażyczy sobie za usługę miliona monet, warto zwrócić uwagę na Fortis Przeprowadzki Warszawa. To ekipa doświadczonych fachowców, którzy do każdej sytuacji podchodzą indywidualnie, proponując usługi faktycznie dopasowane do potrzeb klienta (a nie tylko wzrostu kwoty na fakturze).

Ale czy tanie przeprowadzki w Warszawie oznaczają dobre przeprowadzki? Jak najbardziej – mogą. Pod warunkiem że wybierze się naprawdę rzetelną firmę. Dlatego cennik przeprowadzek nie jest jedyną kwestią, którą trzeba sprawdzić przed nawiązaniem współpracy. Nie mniej istotne będzie zweryfikowanie opinii o usługodawcy – możesz np. poczytać komentarze w social mediach czy wizytówce Google. Koniecznie upewnij się też, że dana firma zapewnia ubezpieczenie przeprowadzki, bo w końcu nawet najlepszym fachowcom może przydarzyć się wypadek.

Jak poznać cennik przeprowadzek w Warszawie?

Jako że na koszty przeprowadzek w Warszawie wpływają różne czynniki, to nie sposób stworzyć jednego konkretnego cennika przeprowadzek. Usługodawca może np. zaprezentować w sieci cenę za km przewozu rzeczy, co wciąż nie jest miarodajne – bo dochodzi jeszcze co najmniej załadunek i rozładunek auta. A tutaj koszty zależą od nakładów pracy.

Dlatego cena przeprowadzki zwykle wyceniana jest indywidualnie. Dobra firma przeprowadzkowa w Warszawie powinna mieć swojego eksperta, który jest w stanie wycenić całą przeprowadzkę na podstawie oględzin. To rozwiązanie sprawdzi się idealnie, jeżeli nie potrafisz samodzielnie określić, ile konkretnie rzeczy chcesz przenieść, spakować czy wnieść na piętro nowego miejsca zamieszkania. A w Fortis Przeprowadzki możesz liczyć na darmową wycenę, która do niczego Cię nie zobowiązuje!

Tania przeprowadzka to przeprowadzka bez strat

Cennik przeprowadzek w Warszawie jest więc nieoczywisty. Jednak dobrze zaplanowana przeprowadzka, której koszty zostaną określone wcześniej, może pomóc Ci zaoszczędzić nie tylko czas, ale też nerwy i pieniądze. Bo te ostatnie łatwo stracić na źle przetransportowanym, a więc uszkodzonym lub zagubionym mieniu.

Tania przeprowadzka to pojęcie względne, jednak jest ona możliwa, jeśli się do niej z góry przygotujesz. W taki sposób nie poniesiesz zbędnych strat, a Twoje meble, rzeczy osobiste i sprzęty dotrą na czas wprost pod Twoje drzwi.

Artykuł sponsorowany.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button