Akcesoria meblowe do kuchni, czyli niezbędnik każdej Pani Domu. Co powinno się w nim znaleźć?

Meble kuchenne stanowią podstawę każdej kuchni, jednak aby użytkowniczka lub użytkownik tejże kuchni mogli w pełni poczuć ich zalety, meble te muszą zostać uzupełnione o niezbędne akcesoria meblowe. Jakiego typu akcesoria meblowe możemy uznać za niezbędne w nowoczesnej kuchni? W co można, a w co trzeba wyposażyć dobrej klasy meble kuchenne i gdzie akcesoriów tych należy szukać?

Kosze cargo w każdej kuchni, czyli doskonała alternatywa dla zwykłych, standardowych półek

Klasyczne półki są z nami od czasu, gdy człowiek wpadł na koncept mebla. W kolejnych wiekach półki te przybierały nieco inne kształty, jednak sama idea pozostawała wciąż ta sama. I te same pozostawały również wady tego rozwiązania. Prawdziwy przełom przyniosły dopiero kosze Cargo, czyli coś, bez czego naprawdę trudno sobie wyobrazić nowoczesną kuchnię.

Kosze Cargo skutecznie zastępują tradycyjne półki, zapewniając swoim użytkownikom znacznie więcej miejsca w kuchni do przechowywania towarów najróżniejszego rodzaju, a przy tym gwarantując naprawdę wysoki komfort. Koniec ze schylaniem się do najniższych półek i z problemami z sięgnięciem do tych najwyższych. Kosze Cargo to zupełnie nowa jakość w kuchni i akcesoria meblowe, które po prostu trzeba mieć.

Akcesoria meblowe do kuchni, czyli niezbędnik każdej Pani Domu. Co powinno się w nim znaleźć? 2

Zdjęcie dzięki uprzejmości firmy www.blum.com/pl/pl/

Pojemniki i organizery do szuflad, czyli prosty sposób na zaprowadzenie porządku w kuchni

Szuflady były i są niezbędnym elementem mebli kuchennych, jednak sama szuflada to nie wszystko. Dla wprowadzenia porządku w tych szufladach, dla lepszej organizacji ich przestrzeni, konieczne jest użycie odpowiednich, dopasowanych do nich organizerów.

Organizery do szuflad powinny być dobierane zarówno pod kątem przeznaczenia pomieszczenia, jak i samej szuflady. Inne organizery wybierzemy do kuchni, a inne do łazienki czy garderoby. Te typowo kuchenne przeznaczone są przede wszystkim do przechowywania sztućców, akcesoriów kuchennych, niewielkich pojemników, sprzętu AGD czy całego mnóstwa drobiazgów, dla których miejsce w każdej kuchni po prostu musi się znaleźć.

Akcesoria meblowe do kuchni, czyli niezbędnik każdej Pani Domu. Co powinno się w nim znaleźć? 3

Zdjęcia dzięki uprzejmości firmy peka.pl

Standardowe wieszaki w kuchni lub wieszaki pełniące rolę uchwytów, czyli ideał funkcjonalności

Wieszaki należą do tak drobnych i jednocześnie oczywistych akcesoriów meblowych przeznaczonych do kuchni, że mało kto zwraca na nie uwagę. Przynajmniej dopóki nie zechce czegoś powiesić. Lniana ściereczka, rękawice kuchenne, fartuch – wszystko to wymaga częstego zakładania i odkładania. A czy jest miejsce bardziej nadające się na odłożenie ich niż zwykły wieszak? Albo i ten niezwykły, czyli uchwyt meblowy pełniący również rolę wieszaka. I te, i inne akcesoria meblowe znajdziesz właśnie u nas, na Intar.pl.

Materiał sponsorowany intar.pl

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button