Deska klejona od Stolarstwo Tomasz Wróbel – poznaj zalety tego produktu!

Deska klejona, którą wykorzystuje się jako element konstrukcyjny mebli oraz innych wyrobów stolarskich i snycerskich, musi być doskonałej jakości. O świetnym efekcie końcowym przesądzają materiały, używane na każdym etapie produkcji. Dotyczy to wszystkiego, w tym wyrobów z drewna.

Rewolucyjne produkty z najwyższej jakości drewna klejonego – kantówki, płyty i deski klejone, klejonka sosnowa – znajdziesz w ofercie firmy Stolarstwo Tomasz Wróbel. Drewno z górnej półki stosowane przez tego producenta, park maszynowy i suszarnia, którymi dysponuje, kontrola całego procesu wytwarzania elementów z drewna klejonego, precyzyjne i powtarzalne wymiary każdego z nich oraz terminowa realizacja wszystkich zamówień – to tylko garstka cech działalności firmy pana Tomasza Wróbla.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią niniejszego artykułu. Dowiesz się z niego, dlaczego w produkcji konstrukcji z deski klejonej powinieneś postawić na produkty najwyższej jakości.

Drewno klejone od Stolarstwo Tomasz Wróbel – czym się wyróżnia na tle wyrobów innych producentów?

Deska klejona desce klejonej nierówna. Gdy zamawiasz u producenta drewno klejone i ustalasz odpowiednie parametry oraz wymiary poszczególnych elementów, chcesz, by zamówienie zostało wykonane precyzyjnie i dostarczone terminowo. Firma Stolarstwo Tomasz Wróbel szczyci się produkowaniem elementów z drewna klejonego o optymalnym poziomie wilgotności i o powtarzalnych wymiarach. Oferuje trwały i rzetelnie wykonany materiał konstrukcyjny mebli, okien, schodów i drzwi. Jest to możliwe dzięki opracowanej przez lata technologii produkcji.

Klejonka sosnowa od Stolarstwo Wróbel na różne wymiary, jest wykonywana na zamówienie. Płyty mają do 1300 mm szerokości oraz do 5000 mm długości.

Producent korzysta wyłącznie z legalnego materiału pochodzącego z Lasów Państwowych – z Lasów Janowskich i Puszczy Solskiej oraz z Podkarpacia. Jest to surowiec z certyfikatem FSC®.

Powierzchnia każdego elementu jest precyzyjnie wykończona i dokładnie oszlifowana przy pomocy papierów o różnej granulacji. Cała produkcja ma miejsce na terenie zakładu pana Tomasza Wróbla. Sprawia to, że istnieje możliwość kontroli nad produkcją na każdym etapie – od przetarcia surowca, suszenia, aż po wyrób gotowy.

Płyty klejone oferowane przez tego producenta mogą występować w wersji z drewna litego, lub płyty z drewna łączonego na mikrowczepy. Produkowane są przez klejenie w nowoczesnych prasach na wysoką częstotliwość prądu. Atutami firmy są: nowoczesny park maszynowy na miejscu oraz wieloletnie doświadczenie właściciela i pracowników.

Stolarstwo Tomasz Wróbel – dlaczego warto postawić właśnie na tego partnera?

Stolarstwo Tomasz Wróbel to przedsiębiorstwo, które w przemyśle drzewnym posiada ponad 20 lat doświadczenia. Ponad 20 lat w branży produkcji drewna klejonego oznacza, że oferowane produkty z drewna sosnowego – płyty meblowe, kantówki, klejonki – są najwyższej jakości. Zakład na miejscu posiada własny tartak, suszarnię oraz nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu produkcja drewna klejonego przebiega od A do Z pod kontrolą jednego wytwórcy, co gwarantuje pierwszorzędny efekt końcowy. Firma pana Tomasza Wróbla słynie z realizacji najbardziej wymagających zleceń dla branży meblowej oraz stolarki drzwiowej i okiennej. Zamówienia spełniają najwyższe standardy powtarzalności oraz terminowości.

Jeśli jesteś producentem mebli, drzwi, drewnianych okien, lub innych wyrobów stolarskich, to doskonale wiesz, że idealne półprodukty to podstawa. W toku produkcji zamówienia klejonki muszą przychodzić na czas – inaczej nie dopniesz terminów realizacji w swoim zakładzie. Zamówione drewno klejone musi być dokładnie takich rozmiarów, jak to było ustalane z dostawcą. Z kiepskich półproduktów powstanie kiepski produkt końcowy. A tego nie chcesz ze względu na renomę twojego biznesu. Drewno klejone musi mieć nie tylko powtarzalne wymiary, ale także spełniać konsekwentnie odpowiednie parametry, takie jak wilgotność. Wszystkie te rzeczy trzeba wziąć pod uwagę wybierając partnera, który zrobi dla ciebie najlepszą klejonkę. Stolarstwo Tomasz Wróbel jest liderem na polskim rynku, doświadczonym producentem, cieszącym się ustaloną renomą.

Zainwestuj w swój biznes inwestując w najlepszych partnerów. Tylko tak staniesz się wiarygodny, solidny i obdarzony zaufaniem jako producent mebli, stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych konstrukcji z drewna.

 

Artykuł zewnętrzny.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button