Odkurzacz bezprzewodowy – plusy i minusy

Sprzątanie w domu to dla wielu z nas mało przyjemna czynność, która zabiera sporo czasu i energii. Kupując dobrej jakości odkurzacz, możemy jednak sprawić, że będzie ona choć trochę przyjemniejsza i nie zmęczy nas tak mocno. Jakie odkurzacze cieszą się największą popularnością? Które z nich warto kupić, by sprzątanie przebiegło sprawnie? Dowiesz się tego, czytając dzisiejszy artykuł.

Przewodowy czy bezprzewodowy? Na co się zdecydować?

Klasyczne odkurzacze z kablem wymagają ciągłego przepinania do innego gniazdka i, jeśli nasz dom jest duży, zajęcie to jest nie tyle męczące, co bardzo irytujące. Szukając rozwiązania tego problemu każdy z nas prędzej lub później natnie się na urządzenia bezprzewodowe, które dzięki wbudowanemu akumulatorowi umożliwiają działanie z dala od gniazdka elektrycznego. Są lekkie, trwałe i bardzo poręczne. To sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością. Niestety odkurzacz bezprzewodowy to też pewne ograniczenia. Każdy akumulator ma określony przez producenta czas pracy, po którego przekroczeniu będzie musiał się wyłączyć. Działać zacznie dopiero wtedy, gdy zostanie całkowicie naładowany. Jeśli nie będziemy pamiętać o jego regularnym podłączaniu do prądu, może się zdarzyć, że w momencie, gdy taki odkurzacz będzie bardzo potrzebny, okaże się, że bateria jest całkowicie pusta. Jeśli jednak okresowe ładowanie nie jest dla nas problemem, odkurzacze bezprzewodowe są bardzo dobrym rozwiązaniem pozwalającym na komfortową pracę w każdym pomieszczeniu bez przepinania kabla do kolejnych gniazdek elektrycznych.

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe – czy warto je kupić?

Odkurzacze pionowe nie tylko ładnie wyglądają, ale są też bardzo komfortowe w użytkowaniu. Długa, wygodna rączka sprawia, że podczas sprzątania nie musimy się schylać i praca jest wtedy zdecydowanie przyjemniejsza. Odkurzacz pionowy na akumulator jest cichszy od rozwiązań zasilanych kablem, dlatego można z niego korzystać, nie zakłócając spokoju innym domownikom. Takie urządzenie ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę, niewielki rozmiar.

Odkurzacze pionowe są bardzo poręczne, a dzięki temu można je przechowywać w niewielkich, wysokich szafkach oraz spiżarniach. Postawione w kącie nie rzucają się w oczy, a czasem są nawet ozdobą pomieszczenia. Pamiętajmy jednak, by decydować się na sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką jakość. Gwarantują one długotrwałe działanie bez ładowania i pojemny worek na śmiecie. Urządzeniem wartym uwagi jest bez wątpienia Xiaomi odkurzacz pionowy, który kupić można w korzystnej cenie. Gwarantuje ciche działanie i zdecydowanie ułatwia pracę.

Prawdziwa perła wśród odkurzaczy akumulatorowych – wybierz najlepsze rozwiązanie dla domu

Szukając naprawdę sprawdzonych odkurzaczy, które zapewniają długotrwałą i komfortową pracę, nie sposób nie spojrzeć w kierunku urządzeń firmy Philips. Kupując model Aqua Plus 8000, możemy liczyć na bardzo pojemny akumulator, podświetlaną szczotkę i wyświetlacz pokazujący poziom naładowania.

To wspaniałe rozwiązanie dla każdego alergika, ale również dla osób, które w swoim domu mają zwierzęta, a chcą zachować idealną czystość. Taki odkurzacz bezprzewodowy Philips być może nie jest najtańszy, bo w sieci znajdziemy sporo urządzeń w niższej cenie, ale jego wysoka kultura pracy i dokładność sprawiają, że cieszy się ogromną popularnością wśród osób szukających dobrego odkurzacza akumulatorowego.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button