Najpotrzebniejsze artykuły do utrzymania czystości, które musi mieć każdy!

Każdemu z nas zależy na czystości i porządku w domu. Dzięki temu zyskujemy komfort, a nierzadko również dobre samopoczucie. Dlatego warto wiedzieć, jaki artykuły do utrzymania czystości powinny znaleźć się w każdym domu!

Organizacja i przechowywanie – to podstawa!

Zaczniemy nietypowo, bo nie od środków czystości, a artykułów ułatwiających organizację i przechowywanie. Jeżeli zależy nam na czystości i porządku, powinniśmy koniecznie o nie zadbać. Na rynku możemy znaleźć liczne organizery i pojemniki do przechowywania. Nic więc dziwnego, że czasami trudno zdecydować, co będzie najpotrzebniejsze. Podczas wyboru powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na funkcjonalność. Jednym z ważnych aspektów może być w tym przypadku kolor pojemnika do przechowywania. Aby wiedzieć, co znajduje się w środku, warto postawić na transparentne produkty. Są one dostępne w różnych rozmiarach w sklepie internetowym maleomi.pl. Przykładem może być pojemnik Compact o pojemności 70 l.

Dzięki pokrywie zabezpieczymy przechowywane przedmioty przed kurzem i zniszczeniem. Pojemnik wygląda estetycznie. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby umieścić go na półce czy regale w widocznym miejscu. Łazienka to jedno z miejsc, w którym znajduje się wiele drobnych przedmiotów. Jeżeli nie znajdziemy dla nich odpowiedniego miejsca, łatwo o bałagan i chaos. Dlatego świetnym rozwiązaniem okaże się regał mobilny Reverso z 3 transparentnymi koszykami. W ten sposób wszystkie przedmioty będziemy mieli zawsze pod ręką. Atrakcyjną alternatywą do umieszczenia w sypialni może być regał komoda z 3 koszami Country. Jakie jeszcze artykuły do utrzymania czystości mogą się przydać w domu?

Najpotrzebniejsze artykuły do utrzymania czystości, które musi mieć każdy! 2

Najpotrzebniejsze akcesoria i środki czystości

Codzienne utrzymanie czystości w domu wymaga posiadania pewnych akcesoriów. Ścieranie kurzu to duże wyzwanie, zwłaszcza gdy nie chcemy stosować w domu środków chemicznych. To zadanie mogą ułatwić nam specjalne ściereczki z mikrofibry. Jest to ekologiczne rozwiązanie ze względu na możliwość wielokrotnego stosowania. Oprócz tego nie potrzebujesz nic więcej poza niewielką ilością wody i ściereczką. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i pozostałych pomieszczeniach. Ściereczki z mikrofibry znajdziesz również w sklepie internetowym maleomi.pl.

Mimo wszystko czasami niezbędne będą również odpowiednie środki czystości. Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie domowników i ekologicznych rozwiązaniach, powinniśmy zwrócić uwagę na dostępne w sklepie maleomi produkty Klareko. Charakteryzują się nie tylko wysoką skutecznością, ale również pięknymi zapachami. Do najatrakcyjniejszych produktów należy między innymi płyn do zadań specjalnych. Pomoże Ci usunąć kamień, rdzę, pleśń czy stary osad. Wystarczy spryskać wybraną powierzchnię, a następnie spłukać. W asortymencie Maleomi znajdziesz również ekologiczny płyn do szyb i luster, proszek do prania czy też płyn do płukania tkanin.

Najpotrzebniejsze artykuły do utrzymania czystości, które musi mieć każdy! 3

Postaw na ekologię w swoim domu!

W każdym domu powinien znaleźć się również kosz na śmieci. Jeżeli chcemy zadbać o otaczającą nas przyrodę, warto segregować śmieci. Bez wątpienia zadanie to nie należy do najprostszych. Dlatego łatwo je sobie ułatwić, kupując specjalne kosze do segregacji śmieci. Doskonałym rozwiązaniem może być w tym przypadku zestaw pojemników TWIST. Każdy z nich ma pojemność 10 l. W zależności od preferencji możemy wybrać kosze jednokolorowe lub w różnych kolorach. Następnie każdy przeznaczyć na inne odpady. Jeżeli zdecydujemy się na jeden kolor, wówczas możemy podpisać pojemniki pisakiem lub nakleić karteczkę.

Warto pamiętać również o odpowiednim koszu na bio odpady. Doskonałym rozwiązaniem mogą być w tym przypadku wiaderka BIO marki Rotho dostępne w maleomi. Niestety, po pewnym czasie z pojemnika mogą ulatniać się niechciane zapachy. Aby temu zapobiec, warto wyposażyć wiaderko w specjalne filtry do kompostownika.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź również artykuł: Jaki kosz na śmieci do kuchni? – Kilka rad.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button