Archicad 26 – 5 powodów dlaczego warto z niego korzystać

Archicad 26 jest w ostatnim czasie niezwykle popularnym rozwiązaniem wśród projektantów wnętrz. Oprogramowanie naprawdę wiele ułatwia, wpływa nie tylko na czas przygotowania projektu, ale również jego jakość. Nic więc dziwnego, że jest tak chętnie wybierany. Zapoznaj się z pięcioma powodami, które przekonają do jego wyboru również Ciebie.

Projektowanie w kilka kliknięć

Czy można stworzyć projekt w kilka kliknięć? Z Archicadem jest to możliwe! Oprogramowanie oszczędzi Twój cenny czas, bo wystarczy, że stworzysz model 3D, aby wygenerować rzuty, przekroje i elewacje automatycznie! Co ważne, każda zmiana w modelu od razu będzie przenoszona na pozostałe rysunki. Inteligentne wykorzystanie procesora oraz silnika oprogramowania sprawia, że cały proces przygotowania modelu jest płynny i co najważniejsze szybki! Szczególnie widoczne jest to w najnowszej wersji programu.

Modeluj i pozwól płynąć pomysłom

Archicad jest niezwykle intuicyjnym oprogramowaniem. Wystarczy zacząć swoją pracę, aby program przeprowadził Cię przez kolejne części całego procesu płynnie i bezproblemowo. Wszystko to możliwe jest za sprawą elastycznych narzędzi czy zestawowi bibliotek obiektów, w którym znajdziesz okna, drzwi czy kompletne wyposażenie wnętrz. Oczywiście według własnego uznania i oczekiwań klienta zmienisz parametry wszystkich elementów z zestawu, przy tym nie tracąc na jakości czy szczegółowości.

Zawsze aktualne zestawienia i łatwa wymiana danych

Zestawienia w Archicadzie są zawsze aktualne, a to ze względu na fakt, że program ten automatycznie tworzy listy elementów modelu. W każdej chwili masz szansę wyświetlić wszystko to, co zostało dodane i na bieżąco kontrolować czy dostosowywać aktualne listy. To jednak nie koniec, bo Archicad umożliwia prostą wymianę danych, ich eksportowanie oraz udostępnianie tak naprawdę jednym kliknięciem. Pozwala na to funkcja Publikator zintegrowana z całym oprogramowaniem. Warto podkreślić, że Archicad obsługuje aż 40 formatów plików do eksportu!

Możliwość współpracy zespołowej

Czy wiesz, że Achocad 26 zapewnia pracę zespołową na poziomie, jakiego wcześniej nie znałeś? Jednocześnie nad projektem może pracować kilkanaście profesjonalistów. Edycja z ich paneli będzie banalnie prosta, a zrobią to bez względu na swoją lokalizację. Nad całą synchronizacją wszystkich członków zespołu projektowego czuwać będą funkcje BIMcloud oraz Teamwork. Dzięki temu nie tylko sprawniej przejdziesz przez cały proces, ale również sam efekt będzie znacznie lepszy jakościowo, a co za tym idzie, klient w pełni zadowolony z usługi.

Nieustanny rozwój oprogramowania Archicad

Niewątpliwym atutem oprogramowania Archicad jest fakt, że to program jest ciągle rozwijany i aktualizowany, tym samym bazy danych zawsze są aktualne. Regularnie wprowadzane ulepszenia obejmują, między innymi nowe funkcje wspierające wydajność pracy czy też adaptację systemu odpowiedzialnego za płynność działania oprogramowania. Jak widzisz, powodów, dla których warto korzystać z programu Archicad jest naprawdę wiele.

 

Artykuł partnera.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button