Nowoczesne obrazy na płótnie do Twojego mieszkania – trendy i inspiracje

Nasi dziadkowie raczej nie mieli problemu z efektownym dekorowaniem ścian. Salony zdobiły przede wszystkim meblościanki z wystawą kryształów i bibelotów. Pamiętasz? Dziś nowoczesne mieszkanie, urządzone w stylu prostym i funkcjonalnym, często ze skandynawską troską o zachowanie umiaru i w zgodzie z czterema żywiołami natury, zdobią minimalistyczne meble z litego drewna, dębowy parkiet, wszechobecna zieleń, biblioteczki oraz dzieła sztuki – ręcznie malowane obrazy na płótnie, plakaty znanych ilustratorów, reprodukcje dzieł najlepszych artystów z całego świata.

Gdy pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi schowano we wnękach, aby maksymalnie zaoszczędzić miejsce i odsłonić pomalowane pastelowymi kolorami ściany, abstrakcyjne, geometryczne lub roślinne motywy mogły nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat. Szukasz obrazu na płótnie, który zrewolucjonizuje wystrój Twojego mieszkania? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, wybierając nowoczesne obrazy na płótnie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, dzięki którym decyzja o wyborze najlepszych grafik i reprodukcji ręcznie malowanych obrazów okaże się dziecinnie prosta i przyjemna.

Styl niejedno ma imię. Efektowne obrazy na płótnie do nowoczesnego wnętrza

Zacznij od określenia stylów – tego, który dominuje w Twoim mieszkaniu oraz stylu, w jakim wykonany zostanie gotowy lub spersonalizowany obraz na płótnie z własnego zdjęcia. Street art, abstrakcja, motywy geometryczne, pattern roślinny, inspiracje sztuką współczesną, klasyczne pejzaże, czarno-białe portrety i miejskie scenerie – wybór odpowiedniego obrazu na płótnie zależy od miejsca, które ma zdobić.

Nowoczesne obrazy na płótnie do Twojego mieszkania – trendy i inspiracje 2

Do nowoczesnego, funkcjonalnego wnętrza w stylu loftowym, o wysoko osadzonym suficie, przeszkleniach i surowych, wykonanych z naturalnych materiałów dodatkach, wybierz wielkoformatowe, wertykalne obrazy na płótnie i grafiki, które będą nawiązywały do industrialnego charakteru wnętrza. Świetnie sprawdzą się tu czarno-białe obrazy na płótnie, przedstawiające motywy marynistyczne, motoryzacyjne, lotnicze lub związane z architekturą w najlepszym wydaniu.

Krajobrazy na płótnie idealne do sypialni

Przytulne mieszkanie, urządzone w stylu glamour lub zgodnie z duńskim hygge, dopełnią krajobrazy na płótnie lub ilustracje, wykonane w Twoim ulubionym stylu. Pamiętaj, że decydując się na dekorowanie ścian obrazami na płótnie, wybierz kilka, które będę się uzupełniać i odpowiadać pewną historię. W salonie lub jadalni świetnie sprawdzają się nowoczesne tryptyki, czyli trzy obrazy związane z Twoimi pasjami lub odwołujące się do żywiołów natury. W sypialni z kolei idealnym rozwiązaniem będą krajobrazy na płótnie z motywem lasu spowitego mgłą, widzianego z lotu ptaka, złocistej plaży lub górskich szczytów o zachodzie słońca.

Nowoczesne obrazy na płótnie do Twojego mieszkania – trendy i inspiracje 3

Jakość ponad wszystko, czyli nowoczesne obrazy na płótnie canvas

Nowoczesne obrazy na płótnie wyglądają zjawiskowo, jeśli wykonane zostały zgodnie z najwyższymi standardami druku. Jeśli szukasz unikalnych rozwiązań, Ecowall24.pl realizuje wszystkie zamówienia typu canvas w technice druku lateksowego – przyjaznego środowisku, bezpiecznego dla dzieci, nietoksycznego i bezwonnego sposobu reprodukowania obrazów, zdjęć, plakatów i grafik najlepszych artystów na świecie. Każdy obraz wyposażony jest w dodatkowo w specjalne mocowanie, które umożliwia powieszenie go od razu na ścianie.

Wywołaj wspomnienia, czyli obraz na płótnie z własnego zdjęcia

Fotografie pozwalają nam zatrzymać w czasie najlepsze chwile. O wielu z nich zapominamy, gdy trafiają do kolejnego folderu na dysku. Obraz na płótnie z własnego zdjęcia, wydrukowany z malarską precyzją, to świetny sposób na niepowtarzalną dekorację wnętrza i wywołanie pięknych wspomnień. Wystarczy, że prześlesz ulubione zdjęcie, zleconą ulubionemu grafikowi ilustrację lub własny kolaż, a Ecowall24 zajmie się resztą.

Gdzie powiesić czarno-biały obraz na płótnie lub całą serię zdjęć rodzinnych, związaną z narodzinami dzieci i ich dorastaniem? Świetna może okazać się ściana wzdłuż schodów, prowadząca na piętro Twojego domu lub wygospodarowany na rodzinną galerię fragment ściany w przedpokoju.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button