Czym charakteryzuje się styl industrialny?

Minimalizm odnajduje coraz to szersze zastosowanie podczas wystroju mieszkań. Ludzie coraz bardziej zaczęli odchodzić od bogatych wnętrz, które przepełnione są ciepłymi barwami. Jeżeli poszukujesz inspiracji na wystrój swoich czterech kątów, to pozwól, że zapoznamy Cię z zaletami stylu industrialnego. Jeżeli uważasz siebie za minimalistę, to możemy Ci wręcz zapewnić, że taka propozycja na pewno Cię zainteresuje!

Poznaj zalety stylu industrialnego!

Industrialny styl wywodzi się z wyglądu miasta. W Polsce zyskał on popularność pod koniec lat 90 i znajduje swoje zastosowania w każdym metrażu mieszkań! Przede wszystkim mówimy tutaj o całkowitym minimalizmie. Celujemy przede wszystkim w otwarte oraz duże przestrzenie. Często nie mamy tutaj bezpośredniego podziału na kuchnię, salon lub też sypialnię – wszystko tworzy jedną uniwersalną przestrzeń. Jeżeli chodzi o wystrój ścian, to przede wszystkim chcemy celować w całkowicie surowy wizerunek. Dobrą propozycją mogą okazać się wyeksponowane lub też całkowicie odkryte instalacje rur i kabli. W modzie również znajdują się ceglane mury lub też betonowe stropy. Wysokie oraz ogromne okna, to również elementy kluczowe dla tego stylu. Patrząc na kolory, tutaj również nie odbiegamy od szeroko pojętego minimalizmu. Barwy powinny być szare, czarne lub też zanieczyszczona biel (warto podkreślić, że w większości wystrojów byłoby to niedopuszczalne! Podkreślimy, że mamy do czynienia z fabrycznym wystrojem, więc zupełnie wykluczamy jakiekolwiek zasłony lub też firany! Jeżeli mowa o umeblowaniu, to perfekcjoniści będą wręcz zachwyceni! W przypadku takiego wystroju należy zadbać by meble industrialne znajdowały się na jednym poziomie, żeby wszystko zachowało swoją dokładną symetrię. Meble industrialne? Czyli jakie? Po raz kolejny nie będziemy odbiegać od podstawowych założeń. Bardzo mile widziana będzie stal lub jakikolwiek inny metal, połączona z drewnem w bardzo ciemnych kolorach. Jeżeli złożymy już wszystko w całość, to możemy Ci wręcz zapewnić, że efekt będzie zachwycający! Zaskocz swoich znajomych niezwykle nietuzinkowym podejściem do wystroju wnętrz, wszyscy nie będą mogli wyjść z podziwu! Mamy nadzieję, że w krótki sposób udało nam się przedstawić, czym się charakteryzuje styl industrialny.

Gdzie zakupić sprawdzone meble industrialne?

Jeżeli zainteresowała Cię wizja całkowicie minimalistycznego podejścia do wystroju, to na pewno chciałbyś dowiedzieć się, gdzie można zakupić meble industrialne. Oczywiście w Internecie odnajdziesz różne sklepy oferujące produkty o różnej jakości. Jeżeli jednak chciałbyś znaleźć sprzedawcę, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań, to uważamy, że powinieneś zapoznać się z naszą doskonałą propozycją dla każdego niezależnie od zasobów posiadanej gotówki! Loftino to genialna firma dla każdego miłośnika minimalizmu! Meble w stylu industrialnym Loftino, to przede wszystkim gwarancja doskonałej jakości oraz jeszcze lepszego wykonania. W swojej ofercie posiadają również lampy industrialne, które znajdą swoje zastosowanie w każdym wnętrzu!

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button