„Hej!” – Tak witamy się w Ikano Banku

Jesteśmy częścią Grupy Ikano założonej przez twórcę IKEA Ingvara Kamprada.

Ingvar Kamprad założył IKEA w 1943 roku w szwedzkiej, zalesionej i kamienistej prowincji Småland.
Mieszkańcy Smalandii to twardzi, zaradni minimaliści, znani ze swojej pracowitości i innowacyjności i właśnie te cechy są fundamentem wartości IKEA.

Początkowo Ikano było częścią IKEA i obie nazwy pochodzą od inicjałów Ingvara Kamprada. W 1988 Ikano przekształciło się w niezależną grupę firm, należącą do rodziny Kampradów.

Zyskaliśmy własną tożsamość, ale nasze dziedzictwo pozostało bez zmian. Dalej, tak jak mieszkańcy południowej Szwecji, cenimy sobie pracowitość i oszczędność, którymi kierujemy się przy podejmowaniu wyzwań biznesowych.

W naszych codziennej pracy pozostajemy wierni trzem głównym zasadom: zdrowemu rozsądkowi i prostocie, współpracy oraz odwadze bycia innym, jak i naszej obietnicy: działania na uczciwych zasadach.

Prostota ma u nas długą tradycję i jest również częścią kultury IKEA. Proste zasady oznaczają większą efektywność i oszczędność kosztów. Nie chodzimy w garniturach i nie nosimy krawatów, unikamy drogich hoteli i ekskluzywnych samochodów.

ikano_bank_1600x900.jpg

Nasza misja: Ułatwiamy codzienne życie wielu ludziom, aby mogli skupiać się na tym, co naprawdę ważne

Grupa Ikano jest obecna w 16 krajach Europy, Azji i Ameryki Środkowej, zatrudnia 9000 pracowników a zakres jej działalności obejmuje kilka obszarów:

  • Bankowość,
  • Nieruchomości,
  • Produkcję,
  • Ubezpieczenia,
  • Analizę danych,
  • Handel detaliczny.

Jako Ikano Bank działamy w Polsce od 2010 roku oferując proste i wygodne rozwiązania finansowe, które pozwalają na rozsądne gospodarowanie budżetem.

Nasze produkty przygotowujemy tak, aby jak najwięcej klientów mogło z nich skorzystać na takich samych zasadach.

Raty IKEA w sklepach stacjonarnych i na IKEA.pl pomagają spełniać marzenia o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach, bez odkładania swoich planów na później.

Oferujemy również kredyt gotówkowy na dowolny cel do 150 000 zł na to, co dla Ciebie ważne.

Więcej o nas na ikanobank.pl

Artykuł sponsorowany

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button