Drewniane półki i regały na ścianę – praktyczne rozwiązanie w domu!

Drewno jako dodatek w mieszkaniu czy domu doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Idealnie pasuje do minimalistycznego stylu, świetnie współgra z innymi meblami w mieszkaniach o stylistyce rustykalnej, jak i doskonale odnajdzie się w nowoczesnych mieszkaniach. Obok estetyki ważna jest również praktyczność elementów wystroju mieszkania. Często brakuje nam miejsca na wstawienie kolejnej szafy czy komody, dlatego warto zastanowić się nad wykorzystaniem drewnianych półek i regałów ściennych!

Funkcjonalne i praktyczne drewniane półki ścienne!

Półki na ścianach pozwalają nam zaoszczędzić wiele miejsca, które normalnie zajęłyby komody lub szafy. Drewniane półki ścienne doskonale sprawdzą się zarówno w kuchni, w pokojach dziecięcych, jak i w salonie, tworząc dodatkowe miejsce na książki, kwiatki i inne ozdoby. Półki na ścianach pozwalają nam zaoszczędzić wiele miejsca. Ich zaletą jest również możliwość montowania wedle własnych upodobań np. w formie jednej podłużnej na całej długości ściany lub kilku mniejszych półeczek umieszczonych nad sobą. Kolejną zaletą półek ściennych jest ich szeroki wybór. Dostępne są klasyczne płaskie półki, narożne, jak i półki w kształcie domku, plastra miodu czy trójkąta, które doskonale wkomponują do pokoi dziecięcych.

Własna kompozycja półek, czyli regały modułowe!

Obok półek ściennych ciekawym i praktycznym rozwiązaniem na zwiększenie przestrzeni w pomieszczeniu są regały modułowe. Elementy te można dowolnie łączyć w większe, jak i mniejsze formy w zależności od potrzeby dodatkowego miejsca i pozostałej wolnej przestrzeni w mieszkaniu. Modułowe regały z drewna wyróżniają się prostotą i nieskomplikowaną budową, zwykle w postaci prostych brył, dzięki czemu łączenie poszczególnych elementów w przeróżnych kombinacjach jest niezwykle łatwe i proste. Różnorodność kombinacji jest wielką zaletą regałów modułowych.

Szukając dodatkowego miejsca w mieszkaniu, warto zastanowić się nad zamontowaniem półek ściennych lub stworzyć wyjątkową kompozycję z modułowych regałów ściennych. Obok funkcjonalności i praktycznym wykorzystaniu w codziennym życiu, drewniane elementy tworzą niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu. Klasyczny i wytrzymały materiał, jakim jest drewno, idealnie sprawdzi się w każdym mieszkaniu!

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button