Wysokiej jakości akcesoria dla dzieci – gdzie znaleźć?

Istnieje wiele marek produktów dla dzieci, które oferują świetne wózki, akcesoria dziecięce itd. Jednak czy jest na rynku jakaś polska marka, która się wyróżnia? Owszem! Jest to znana w Europie firma Espiro. W artykule przyjrzymy się jej bliżej.

Marka Espiro – z myślą o komforcie i bezpieczeństwie najmłodszych

Firma już od 25 lat jest obecna na rynku produktów dziecięcych. Tworzą ją specjaliści, którzy są również rodzicami, dlatego można się spodziewać wysokiej jakości produktów dziecięcych, które bez dwóch zdań spełniają oczekiwania wszystkich użytkowników. Główne hasło marki to „Designed to move”, co według firmy jest kwintesencją ich działalności. Firma Espiro oraz jej produkty dbają o to, aby maluchy aktywnie odkrywały świat, a rodzice nie odczuli zmniejszenia swojej mobilności po pojawieniu się dzieciaków.

Espiro w zaprojektowanych przez siebie akcesoriach łączy design, bezpieczeństwo oraz wysoką jakość. Wszystkie rezultaty ich prac są testowane w niezależnych instytutach certyfikujących – priorytetem jest bezpieczeństwo oraz wygoda.

Produkty dziecięce polskiej marki

Jakie produkty mogą znaleźć rodzice w ofercie Espiro? Oto one: https://babyhit.pl/firm-pol-1308137377-Espiro.html

•    Wózki dziecięce

W tej kategorii marki Espiro można znaleźć zarówno wózki głębokie, wózki spacerowe jak i głęboko-spacerowe. Wszystkie wózki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dużym udogodnieniem dla rodziców jest możliwość składania ich do stosunkowo niewielkich rozmiarów oraz duże amortyzowane koła do jazdy w prawie każdym terenie. Zapewniają maksymalną ochronę dziecka przed warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu o każdej porze roku dziecko może zaczerpnąć świeżego powietrza, a rodzic nie musi się obawiać o przegrzanie, bądź przewianie.

•    Foteliki samochodowe

Wszystkie foteliki firmy Espiro spełniają wszystkie normy oraz regulacje dotyczące bezpieczeństwa. W zależności od rodzaju oraz rozmiaru fotelika może on służyć nawet kilka lat i być przeznaczony do montażu zarówno do jazdy przodem, jak i tyłem. Materiały, z których wykonane są tapicerki, są odporne na zabrudzenia. Foteliki posiadają wiele miękkich wkładek, które zapewniają maluchowi komfort oraz zwiększają jego stabilizację w foteliku. W miarę wzrostu dziecka wkładki można wyjmować, z tego samego powodu można również podnosić zagłówek oraz regulować kąt nachylenia siedziska.

•    Dodatki do wózka

Oferta firmy Espiro jest naprawdę bogata i oprócz wielu produktów z powyższych kategorii, można znaleźć również wiele dodatków do wózka oraz fotelików samochodowych. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • adaptery do różnych fotelików samochodowych,
  • adaptery do gondoli,
  • torby podróżne-pokrowce na wózki,
  • folie przeciwdeszczowe do wózków.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button