Wielofunkcyjna drukarka Canon Pixma TS3150 – co warto wiedzieć?

Drukowanie dokumentów, a nawet zdjęć, stało się codziennością nie tylko w biurach, ale również domach. Wśród polecanych urządzeń znajduje się drukarka Canon, które umożliwia wydruk fotografii bez obramowania. W drukarce Canon Pixma ts3150 tusze oryginalne i zamienniki sprawdzają się znakomicie, zapewniając intensywną kolorystykę fotografii. Co odróżnia tusze oryginalne od zamienników?

Jaki tusz do drukarki Canon Pixma ts3150?

Canon Pixma TS3150 to niedroga drukarka wyposażona w wi-fi, dzięki której uzyskasz wyraźne wydruki dokumentów oraz fotografii bez obramowania. Dostępne są również usługi w chmurze. Dotykowy ekran LCD o przekątnej 3,8 cm z intuicyjnym panelem zapewnia łatwą obsługę. Za pomocą urządzenia można nie tylko drukować dokumenty i fotografie, ale również wykonywać ich skany oraz kopie. O wysokiej jakości wydruków decyduje nie tylko samo urządzenie, ale również tusz Canon Pixma ts3150, który został opracowany na bazie wielu badań oraz testów.

Należy pamiętać, że tusze – zarówno oryginalne, jak i zamienniki – nie mogą być kupowane przypadkowo. Muszą być dostosowane do danej drukarki. Oryginalny czarny tusz do drukarek Canon Pixma TS3150 jest oznaczony numerem 545. Dokładne oznaczenie modelu to PG545. W przypadku tuszu kolorowego to CL546. Również zamienniki muszą odpowiadać wymogom właśnie tej drukarki, dlatego warto upewnić się u sprzedawcy, czy tusz jest odpowiedni.

Tusz do drukarki Canon ts3150 – ekonomiczna kaseta XL

Oryginalny tusz czarny i kolorowy są dostępne nie tylko w standardowej pojemności, lecz również w wersji XL. Na stronie Drukuj24/Canon-pixma-ts3150-tusze możesz kupić tusz do drukarki Canon, jaki potrzebujesz. Jeżeli chcesz zaoszczędzić, zdecyduj się na wariant XL. Czarny tusz XL ma pojemność 15 ml i umożliwia wydrukowanie 400 stron. Standardowa pojemność wynosi 8 ml i pozwala wydrukować tylko 180 stron. Jeśli często drukujesz, zastanów się również nad zakupem kolorowego tuszu o większej pojemności.

Canon Pixma ts3150 tusze – oryginały czy zamienniki?

Oryginalny tusz do drukarki Canon Pixma ts3150 jest zawsze dobrym wyborem, ponieważ oryginały nigdy nie budzą wątpliwości co do jakości. Są oferowane bezpośrednio przez producentów drukarek, dlatego dają pewność, że zostały doskonale przystosowane do wymogów danego modelu drukarki. Przechodzą liczne badania oraz testy, dzięki którym uzyskują najwyższą jakość. Są objęte gwarancją. Umożliwiają drukowanie profesjonalnych dokumentów.

Czy zamienny tusz do drukarki Canon ts3150 dorównuje oryginałowi? Zamienniki nie są wytwarzane przez producentów urządzeń, lecz przez producentów niezależnych. Ich skład różni się od oryginałów. Ponadto zamienniki różnych marek również mogą różnić się jakością między sobą. Nie oznacza to, że należy z nich zrezygnować. Wystarczy znaleźć producenta, który na rynku jest co najmniej kilka lat i cieszy się dobrą opinią. Zamienniki są tańsze od oryginałów, więc zyskasz oszczędności, a jakość będzie zbliżona do oryginału. Pełna oferta tuszów do drukarek znajduje się na stronie: drukuj24.pl/tusze-do-drukarek

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button