Wideodomofon IP i jego zalety

W nowoczesnym domu, mieszkaniu lub biurze wideodomofon IP będzie idealnym rozwiązaniem w kwestiach bezpieczeństwa i kontroli dostępu. Jest to gotowy system z uniwersalnym interfejsem, który można łatwo zintegrować z istniejącą siecią lokalną i nie wymaga instalacji dodatkowego sprzętu w postaci serwerów, przełączników itp. Ponadto wideodomofony IP są sterowane  zarówno z komputera, jak i urządzenia mobilnego za pomocą aplikacji.

Na naszej stronie możesz zapoznać się z katalogiem i zamówić wideodomofon IP BAS-IP – jedną z wiodących włoskich marek, które zyskały uznanie na całym świecie. Liderem w tej dziedzinie są Włochy, a marka ta znana jest daleko poza granicami kraju. Urządzenia są dostarczane ze zrusyfikowanym interfejsem i spełniają wszystkie rosyjskie i międzynarodowe wymagania bezpieczeństwa. Stylowe wzornictwo, od klasycznego do zaawansowanego technologicznie, sprawia, że ​​monitory IP nie tylko są sposobem na zabezpieczenie mieszkania, domu czy biura, ale także dopełniają każdy projekt.

Wideodomofon IP BAS-IP – dla osób ceniących bezpieczeństwo, wygodę i stylowy design

Producent ten dostarcza na rynek zintegrowane rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W odróżnieniu od tradycyjnych urządzeń analogowych, wideodomofony IP mogą komunikować się bezpośrednio z siecią komputerową, bez użycia serwera. Jednocześnie działają znacznie lepiej i stabilniej. Co to oznacza w praktyce? To znaczy, że:

• jakość dźwięku i obrazu zawsze będzie na najwyższym poziomie – koniec z zakłóceniami i niepewnym sygnałem, doskonałe połączenie z kamerami i monitorami, wysoka jakość wideo;

• instalacja i integracja urządzenia z siecią lokalną odbędzie się bez problemów z niekompatybilnością i bez wielogodzinnej konfiguracji – programowanie jest maksymalnie uproszczone i nie wymaga głębokiej znajomości technologii informatycznych;

• bezpieczny zdalny dostęp nie stanowi już problemu: smartfon lub tablet z połączeniem internetowym przez Wi-Fi (tzw. wideodomofon WiFi) lub 3G/4G za pośrednictwem aplikacji BAS-IP może odbierać połączenia wideo i sterować wszystkimi funkcjami systemu .

Taki wideodomofon IP do prywatnego domu, a także podobne urządzenie do mieszkania czy biura, to znaczna oszczędność pieniędzy, czasu i wysiłku. Wysoka niezawodność i nieprzerwane działanie samego systemu, łatwość zarządzania i sterowania, wygodne panele przywoławcze, estetyczny włoski design – to wszystko sprawia, że ​​urządzenia tego producenta są doskonałym rozwiązaniem „pod klucz”.

BAS-IP produkuje urządzenia różnych klas (i odpowiednio różne kategorie cenowe).

Funkcje wideodomofonów IP BAS-IP

Urządzenia tej marki są naprawdę wielofunkcyjne. W chwili obecnej linia posiada 7 modeli wideodomofonów. Oprócz monitorów ip, domofon BAS-IP ip ma w swoim arsenale domofon SP-03, który posiada również szereg dodatkowych funkcji: umożliwia odbieranie połączeń, sterowanie drzwiami wejściowymi i bramą oraz wywoływanie inni abonenci interkomu. Wyposażony jest również w tryb cichy, przycisk wezwania pomocy oraz funkcję lekarza. Możesz skonfigurować przekazywanie połączeń na swoim urządzeniu.

Oprócz tych funkcji, wszystkie monitory IP BAS-IP są w stanie odbierać wiadomości od portiera – tekstowe i graficzne. Możliwe jest również podłączenie do nich czujników alarmowych, z których sygnał alarmowy zostanie wysłany do konsjerża, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo zarówno samego mieszkania, jak i kompleksu mieszkalnego jako całości. Ponadto monitory znakomicie spisują się przy nagrywaniu nieodebranych połączeń, są wyposażone w automatyczną sekretarkę i różne książki telefoniczne ułatwiające zarządzanie. Dzwonek można wybrać z wbudowanej kolekcji polifonii.

Kup teraz domofon ip-video do domu

Korzystna cena to kolejna zaleta systemów BAS-IP. Na naszej stronie możesz kupić monitor IP w wymaganym modelu, a także zakupić gotowy zestaw o wymaganej konfiguracji. Zestaw może zawierać panele połączeń i inne urządzenia, na przykład do odbierania połączeń na smartfonie i tablecie.

Uzyskaj wszystkie informacje zarejestrowane przez kamerę i mikrofony, bez zakłóceń i opóźnień! Sygnał można przesłać do urządzenia mobilnego, komputera stacjonarnego lub laptopa, a także na wybrany przez siebie specjalny monitor IP interkomu. Korzystając z rozwiązania BAS-IP możesz zapomnieć o problemach z bezpieczeństwem i kontrolą dostępu w dowolnym obszarze Twojej prywatnej własności.

Nasz partner radzi bas-ip.com/pl/

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button