Gdzie zamówić laminaty HPL?

Porządne laminaty HPL sprawdzą się w przemyśle meblarskim, w komunikacji miejskiej i w wielu innych branżach. Jeżeli do tej pory nie korzystasz z takich rozwiązań, koniecznie sprawdź, dlaczego coraz więcej klientów zamawia ten asortyment.

Dzięki poniższym informacjom dowiesz się, z czego wynikają wyjątkowe właściwości laminatów HPL oraz będziesz mógł zamówić je prosto od oficjalnego dystrybutora.

Gdzie stosuje się laminaty?

Zdecydowana większość firm wykorzystuje laminaty w aranżacji wnętrz, gdyż dzięki nim można szybko oleić dowolną płaską lub ścienną powierzchnię, aby całkowicie odmienić jej wygląd. Równie dużą popularnością takie rozwiązania cieszą się w branży meblarskiej. Producenci mebli oraz blatów mogą dzięki temu zaoferować klientom tanie, odporne na uszkodzenia, a przede wszystkim ładne stoły i fronty mebli. Dla wielu osób zaskoczeniem może być fakt, że dla takich materiałów typu laminaty hpl znaleziono zastosowanie również w transporcie miejskim. Coraz częściej płyciny drzwiowe w pociągach i autobusach oklejone są laminatami.

Dystrybutor laminatów HPL

Świetne właściwości laminatów i stale rosnące zainteresowanie takim asortymentem sprawia, że część sprzedawców oferuje je po zawyżonych cenach. Zamiast więc ryzykować, że przepłacisz lub zamówisz nieodpowiednie produkty, sprawdź laminaty oferowane przez największego w Polsce dystrybutora takich materiałów. Za wyborem tego dostawcy przemawiają cztery najważniejsze argumenty:

  • na bieżąco aktualizowana oferta produktowa, która obejmuje około 500 rozwiązań,
  • ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku laminatów, co przekłada się na świetną obsługę i fachowe doradztwo przy zakupie płyty hpl,
  • tysiące zadowolonych klientów, z których wielu regularnie zamawia laminaty,
  • krótkie terminy realizacji nawet nietypowych zamówień (większość z nich firma wysyła do klientów w ciągu zaledwie 24 godzin).

Nie ma przy tym znaczenia, skąd zamawiasz laminat, ponieważ dystrybutor działa na terenie całego kraju. Zamówienia możesz składać drogą mailową, telefoniczną lub przez dostępny na stronie formularz. Szczegółowe informacje na temat oferty znajdziesz na dedykowanej podstronie oraz w katalogach PDF. Firma od lat oferuje produkty najlepszych producentów (3M, Homapal, LG Hausys, FunderMax) w niskich cenach, dzięki czemu jej oferta jest niezwykle konkurencyjna.

Wyjątkowe właściwości płyt i laminatów

Chociaż wielu klientów wybiera laminaty ze względu na bardzo przystępną cenę (zwłaszcza przy większych zamówieniach), to ich największym atutem jest twarda powierzchnia, która jest odporna na zarysowania i uszkodzenia. Starannie opracowany proces produkcji sprawia, że płyty hpl mają powłokę ochronną, która zabezpiecza je przed szkodliwym wpływem związków chemicznych, biologicznych i promieni UV. Dzięki temu trwałe laminaty od sprawdzonego dostawcy sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu bez względu na to, czy chodzi o środki komunikacji, obiekty publiczne czy prywatną kuchnię. Warto również wspomnieć o tym, z jaką łatwością można je obrabiać. Pozwala to zmniejszyć koszty realizacji zleceń, a jednocześnie nie obniża jakości końcowego produktu. Podczas klejenia laminatów należy pamiętać, że mają specjalną powierzchnię, która jest chropowata, co zwiększa przyczepność. Klej, który sprawdzi się przy takich pracach, możesz zamówić u polskiego dystrybutora wraz z laminatami, dzięki czemu nie poniesiesz dodatkowych kosztów wysyłki.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button