Ospel AS – polskie osprzęty elektroinstalacyjne najwyższej klasy

Założona ponad pięćdziesiąt lat temu, polska firma Ospel uchodzi obecnie za jednego z najchętniej wybieranych producentów elektroinstalacyjnych na świecie. Nowoczesne technologie, bezpieczeństwo oraz piękny design sprawiają, że z wyłączników i gniazdek Polaków korzystają budynki z Wielkiej Brytanii, Egiptu, krajów skandynawskich czy też Niemiec. Wieloletni specjaliści Ospel na bieżąco przyglądają się zmiennym normom rynkowym, wyznaczając kolejne trendy w dziedzinie osprzętu elektroinstalacyjnego, przy jednoczesnej zgodności z międzynarodowymi normami. Flagową pozycją marki jest obecnie seria Ospel AS, ciesząca się ogromnym uznaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale też przedsiębiorców. Oto, dlaczego naprawdę warto jest przyjrzeć się najpopularniejszemu osprzętowi tej polskiej firmy.

Klasyczne oblicze, nowoczesne możliwości

Będąca zwieńczeniem wieloletniej działalności marki Ospel, seria AsSto znakomita opcja dla osób, zainteresowanych klasyczną, prostą formą. Proste, kwadratowe ramki o ostrych krawędziach i jednolita kolorystyka sprawiają, że osprzęt AS bez problemu wkomponuje się w szeroką gamę wnętrz. Do wyboru mamy tu bowiem klasyczną biel, przyjemne écru, jasny odcień satyny oraz wyjątkowe srebro, które wspaniale podkreśli osobowość nowocześnie urządzonych pomieszczeń lub łazienkowych kafelków. Brak bardziej wyszukanych barw pokroju złota kładzie szczególny nacisk na charakter osprzętu elektrycznego Ospel AS. Seria ta jest bowiem skierowana do osób stanowczych, doceniających piękno prostych form.

Wszechstronność zastosowań

Chociaż designami wyłączników i gniazdek elektrycznych Ospel AS rządzi stonowana, klasyczna prostota, tak ich funkcjonalność oddaje w pełni charakter złożonych potrzeb współczesnych instalacji. Dzięki temu, z osprzętu korzystać mogą nie tylko domy jednorodzinne, ale też biurowce, szpitale czy hotele. Włączniki z serii AS obejmują więc zarówno standardowe modele jednobiegunowe, jak i warianty schodowe, świecznikowe, krzyżowe i zwierne. Oprócz obsługi oświetlenia, umożliwiają nam one również sterowanie roletami oraz umieszczenie klawisza dzwonka przy drzwiach wejściowych.

Zróżnicowane funkcje widać tu także w przypadku gniazdek. W ofercie flagowej linii Ospel znajdziemy zarówno zwykłe gniazda elektryczne, jak i warianty z uziemieniem oraz modele telewizyjne, telefoniczne czy też komputerowe. Dzięki szerokiej gamie dostępnych ramek, nie musimy jednocześnie martwić się o umieszczanie kilku pojedynczych gniazd wewnątrz pomieszczenia. Modele pięciokrotne pozwalają bowiem na stworzenie salonowego centrum multimedialnego, bez naruszania estetyki pomieszczenia. Nie zabrakło tu również wariantów o zwiększonej szczelności, utrzymanej na poziomie IP44.

Pożyteczne dodatki

Dobry osprzęt powinien być tak samo skuteczny, co bezpieczny i komfortowy w obsłudze. Wiedzą o tym także i eksperci Ospel, którzy wzbogacili serię AS o szereg niestandardowych rozwiązań. Przykładem są tu chociażby gniazdka elektryczne Ospel AS, wyposażone w zintegrowane wejścia USB, pozwalające na szybkie naładowanie urządzeń mobilnych. Z myślą o domostwach, w których przebywają małe dzieci, przygotowano z kolei solidne kontakty, wyposażone w przesłony torów prądowych. Osprzęty AS to także bezpieczne gniazda z kluczami uprawniającymi, znajdujące zastosowanie na terenie obiektów użytku publicznego.

Energooszczędne systemy

Standardowe osprzęty to nie jedyny element asortymentu marki Ospel. Seria AS obejmuje bowiem również inteligentne rozwiązania, cieszące się rosnącym zainteresowaniem w polskich domach. Czujniki ruchu, regulatory temperatury oraz ściemniacze pozwalają nam na dostosowanie warunków wewnątrz pomieszczeń do aktualnych potrzeb, przy jednoczesnym zoptymalizowaniu zużycia energii cieplnej i elektrycznej. Stworzenie idealnych warunków w sypialni ma przy tym pozytywny wpływ na nasze zdrowie, zapobiegając nadwyrężaniu oczu podczas czytania oraz pomagając w zrelaksowaniu się w sypialni.

AS Antybakteryjny – na straży zdrowia użytkowników

Jedną z najnowszych propozycji polskiego producenta jest specjalna, antybakteryjna wersja osprzętu elektrycznego Ospel AS. Elementy elektroinstalacyjne pokryto tu specjalistycznym lakierem, zawierającym szkło fosforanowo-srebrowe. Jony srebra i fosforu są aktywne przez cały czas, zapobiegając osiadaniu szkodliwych bakterii i drobnoustrojów. Dzięki temu, seria AS Antybakteryjny jest znakomitym wyborem w przestrzeniach publicznych oraz domach, w których mieszkają alergicy.

Oficjalni dystrybutorzy osprzętu Ospel

Pamiętajmy, że prawdziwą gwarancją zakupu oryginalnego osprzętu najwyższej klasy jest skorzystanie z usług oficjalnego dystrybutora. Przykładem jest tu chociażby polski sklep internetowy Elektrycznie, w ofercie którego znajdziemy bogatą selekcję osprzętu z serii Ospel AS. Renomowane sklepy to także możliwość późniejszego zakupienia elementów zamiennych lub dodatkowych gniazdek u wiarygodnego źródła.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button