Listwy LED, czyli sekret eleganckiej garderoby

Garderoba to pomieszczenie użytkowe, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby było również i piękne, prawda? Poznaj więc kilka pomysłów i inspiracji na zastosowanie listwy LED w Twojej garderobie, żeby cieszyć się elegancją z najwyższej półki.

Listwa LED: praktyczna estetyka

Na początek warto zauważyć, że oświetlenie LED jest najbardziej praktyczną formą dostarczania światła w kuchniach, łazienkach i – oczywiście – garderobach. Chodzi przede wszystkim o swego rodzaju minimalizm, co ma szczególne znaczenie w sytuacji, gdy nasz specjalny pokoik nie ma zbyt dużych rozmiarów. Diody LED umieszczone, a raczej wbudowane w strukturę garderoby są poniekąd przeźroczyste, dzięki czemu nie zwracamy na nie szczególnej uwagi. Niemniej samo oświetlenie dostarczone przez listwy lub paski LED ma wręcz nieoceniony wpływ na estetykę garderoby oraz jej funkcjonalność. A jakby tego było mało, całość możesz obsługiwać za pomocą pilota. Chcesz dowiedzieć się więcej i dobrać najlepszą listwę do garderoby? Odwiedź stronę https://sklep.neonica.pl/.

Najlepsze pomysły na listwy oświetleniowe LED w Twojej garderobie

Możliwości jest naprawdę sporo i to jest bodaj największa zaleta źródła światła w postaci listwy LED. Sposób aranżacji wnętrza twojej garderoby jest więc sprawą dosyć elastyczną, stąd istnieje tak wiele rozwiązań stylistycznych, jakie można obejrzeć w katalogach. Ale który z nich będzie najwłaściwszy dla Ciebie?

Jeśli masz meble drewniane o jasnej tonacji, warto umieścić instalację ledową, której kolor światła oscyluje wokół żółci lub pomarańczu. To znacząco podkreśli walory drewna. To samo można powiedzieć o jego zewnętrznej fakturze, która posiada słoje. W takim wypadku źródło światła można ustawić pod niewielkim kątem, żeby dodatkowo wpłynąć wizualną specyfikę twojej garderoby; na jej rustykalność i tradycyjny wydźwięk godny każdego domu za miastem.

A co, jeśli preferujesz styl bardziej nowoczesny? Wówczas listwy ledowe mogą zostać umieszczone w tylnej części szafy, skąd będą emanować barwę zbliżoną do błękitu. Ten pomysł wyjątkowo dobrze pasuje do designerskich mebli. Tego rodzaju aranżacje charakteryzują się bowiem szczególnym minimalizmem, co tylko bardziej uzasadnia wybór listwy LED. Zwykłe żarówki powoli stają się przeżytkiem i nie będą pasować do nowoczesnej stylistyki. Lekkość błękitu oświetlenia uzyskanego diodami w tylnej części szafy – trudno znaleźć coś lepszego dla współczesnego designu!

Oczywiście to są tylko pewne sugestie, które mogą oświetlić Ci drogę do podjęcia decyzji. Pamiętaj przy tym, że powyższe rozwiązania dotyczą również blatów kuchennych lub innych powierzchni roboczych. Zajrzyj więc do sklepu Neonica (https://sklep.neonica.pl/listwy-led). W tym sklepie internetowym znajdziesz listwy ledowe najbardziej odpowiednie zarówno dla Twoich potrzeb praktycznych, jak i gustu.

A co powiesz na taśmy LED?

Taśma LED lub też pasek LED to coraz popularniejsze rozwiązanie, które sprawdza się znakomicie zarówno w łazience, jak i wewnątrz szafy. Światło jest w tym wypadku rozmieszczone równomiernie, a długość taśmy LED możesz bez przeszkód dostosować do każdego wymiaru. Możesz więc zamontować taśmę (albo cały szereg taśm) na wewnętrznych krawędziach półek twojego mebla, dzięki czemu otrzymasz pełne i najbardziej funkcjonalne rozwiązanie dla danego pomieszczenia. Tak wyposażone garderoby prezentują się bardzo efektownie, a moc światła podlega regulacji, żeby nie było przypadkiem zbyt jasno. Taśma LED sprawdzi się doskonale w przypadku zarówno drewnianych mebli tradycyjnych, jak i nowoczesnego designu. Tutaj dowiesz się więcej na temat taśm i profili LED.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button