Drzwi ukryte. Wszystko co musisz o nich wiedzieć.

Drzwi ukryte to idealna propozycja do nowocześnie urządzonych wnętrz, w których to domownikom zależy na tym, aby drzwi stały się niejako częścią ściany. Charakterystycznym elementem omawianych drzwi jest ukryta ościeżnica, w związku z czym widoczne dla ludzkich oczu jest jedynie skrzydło wybranych drzwi wraz z klamką. Drzwi należące do tej kategorii sprawdzą się w wielu domach, ale też biurowcach. Warto poznać ich najmocniejsze strony.

Najważniejsze walory drzwi ukrytych – na co zwrócić uwagę?

Drzwi ukryte to nowoczesne, stylowe i designerskie rozwiązania premium, odpowiadające za nadanie wnętrzom zupełnie nowego charakteru i klimatu. Jeśli domownicy uważają, że w poszczególnych pomieszczeniach należy coś zmienić, warto wypróbować wspomniane wyżej drzwi, a nikt nie powinien się zawieść. Drzwi niewidoczne mogą być wykorzystywane na bardzo szeroką skalę, ponieważ bardzo często sięgają po nie architekci, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby omawiane modele posłużyły klientom indywidualnym. Do największych zalet drzwi ukrytych zalicza się m.in.:

  • możliwość ustanowienia jednolitej powierzchni, która będzie wykończona tym samym wzorem/motywem tapety lub kolorem farby,
  • wprowadzenie do aranżowanych wnętrz odrobiny ładu, porządku i harmonii,
  • bogatą estetykę aranżowanych pomieszczeń,
  • trwałość,
  • jednorodne wykończenie najważniejszych pomieszczeń w domu lub biurze.

Nic dziwnego, że drzwi ukryte mają obecnie tak duże grono zwolenników. Na tle konkurencyjnych modeli wyróżnia je delikatny obrys linii drzwi, minimalizm oraz łatwy montaż.

Drzwi ukryte. Wszystko co musisz o nich wiedzieć. 2

Drzwi niewidoczne – w jaki sposób można w nie zainwestować? Co jeszcze trzeba o nich wiedzieć?

Zainwestowanie w drzwi niewidoczne wcale nie musi zabierać klientom dużo czasu. Poszczególne modele można sobie swobodnie przeanalizować przy pomocy Internetu, a następnie skontaktować się z dostawcą i złożyć finalne zamówienie. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku jest strona internetowa piudesign.eu. To szansa na rozejrzenie się za drzwiami wewnętrznymi aluminiowymi w wersji niewidocznej, które są tworzone z zastosowaniem technologii PIU Aluminium Line (w pełni aluminiowe drzwi i uzyskanie maksymalnej stabilizacji wymiarowej). Oferta firmy PIU Design jest na tyle szeroka, iż potencjalni klienci z łatwością znajdą w niej drzwi wysokie pokryte szkłem polimerowym, betonem architektonicznym, skórą, płytami wielkoformatowymi, fornirowanymi, akrylowymi i lakierowanymi oraz tkaniną, spiekiem kwarcowym i płytami SPC. Tym samym dopasowanie drzwi ukrytych do preferowanego stylu aranżacyjnego nie będzie dla nikogo żadnym problemem.

Drzwi ukryte – krótkie podsumowanie

Drzwi ukryte pojawiają się w wielu nowocześnie urządzonych domach i biurach. To jeden z najlepszych sposobów na skuteczne połączenie minimalizmu, eleganckiego wyglądu i nowoczesnego wzornictwa. Dzięki nim do aranżowanych wnętrz wprowadzi się ład, porządek i harmonię. Drzwi staną się niejako częścią ściany, a widoczne będzie jedynie ich skrzydło oraz klamka. Godne polecenia są przede wszystkim modele wykonane przy pomocy technologii PIU Aluminium Line, które można pokryć wieloma materiałami wykończeniowymi, a do tego odznaczają się trwałością.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button