Za dobry telewizor wcale nie musisz przepłacać!

W przeciągu kilkunastu ostatnich lat utarło się przekonanie, że za jakość trzeba płacić. I choć nie jest to twierdzenie błędne, czasem mocno się go nadużywa. Doskonałym na to przykładem są różnego rodzaju kampanie promocyjne najdroższych telewizorów. Jak się bowiem okazuje, na niższej półce cenowej również da się znaleźć wiele perełek. Wystarczy tylko poszukać.

Tanie telewizory dla każdego

Oczywiście wiele zależy od odbiorcy, a także tego, do jakich dokładnie zadań urządzenie zostało przygotowane. Mimo to zaryzykować można stwierdzenie, że niemal wszyscy są w stanie znaleźć w tej kategorii coś dla siebie. Głównie ze względu na bardzo szeroki wybór. Tanie telewizory firmy Manta dobrze spełniają te kryteria. W przedziale cenowym od 550 do około 4000 złotych dostępnych jest naprawdę wiele modeli.

Na co więc zwrócić uwagę? Przede wszystkim na przekątną ekranu, a także kluczowe parametry techniczne. Pozwoli to dobrać sprzęt do własnych potrzeb.

Jakie technologie są implementowane w tanich telewizorach?

Oferta firmy Manta udowadnia, że za nieduże pieniądze zakupić można naprawdę sporo sprzętów. Wskazana kategoria cenowa zawiera bowiem modele o przekątnej ekranu na poziomie 19, 24, 32, 40 cali, a także telewizory znacznie większe – 50-, 55-, 60-, a nawet 75-calowe! To jednak nie wszystko. Ogromne zróżnicowanie techniczne dotyczy również innych parametrów. Między innymi takich jak:

Za dobry telewizor wcale nie musisz przepłacać! 2

  • obsługiwana rozdzielczość – na niskiej półce cenowej nie brakuje modeli 4K UHD, które zapewniają najwyższą szczegółowość wyświetlanego obrazu, a także sprzętów obsługujących rozdzielczość Full HD i HD,
  • system operacyjny – tanie telewizory typu Smart TV? Tak, to jak najbardziej możliwe. Urządzenia firmy Manta pracują z użyciem oprogramowania Android (w różnych wersjach) oraz Linux,
  • łączność bezprzewodowa – mowa tu zarówno o systemach Wi-Fi, jak i Bluetooth,
  • tunery – telewizory z tego przedziału cenowego obsługują najnowsze standardy telewizji naziemnej. Między innymi systemy DVB-C/T2 MHEG 5 i H.265 HEVC,
  • obsługiwane aplikacje – dzięki wybranym systemom operacyjnym możliwa staje się instalacja programów streamingowych, radiowych, sieciowych i wielu innych.

Czy warto kupować tanie telewizory?

 

Niska cena wcale nie musi wiązać się ze znaczącymi kompromisami, które w jakiś sposób ograniczają możliwość obsługi sprzętów. Wręcz przeciwnie – wiele z nich spełnia kluczowe kryteria technologiczne, które pozwalają w pełni cieszyć się multimedialną rozrywką.

Wszystko to sprawia, że tanie telewizory są jak najbardziej warte zainteresowania. Pokazuje to chociażby oferta firmy Manta. Za każdym razem warto zwracać dokładną uwagę na kluczowe parametry techniczne oraz technologie. I to na ich podstawie najlepiej podejmować ostateczne decyzje. Bez względu na to, czy ma być to uniwersalny telewizor do obsługi kablówki, model do grania czy też multimedialnych aplikacji. Przekłada się to na gwarancję dobrej rozgrywki, jak również zadowalającej jakości obrazu oraz dźwięku.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button