WIŚNIOWSKI – marka, która dba o klientów

Ponad 30 lat działalności wykorzystaliśmy na rozbudowę firmy w sposób odpowiedzialny i kreatywny. Sukces marki WIŚNIOWSKI to przede wszystkim dostarczanie rozwiązań opartych o wysokie standardy jakościowe oraz pełne wsparcie dla naszych klientów i partnerów na każdym etapie współpracy.

Jakie wartości są dla nas ważne?

Należymy do liderów branży budowlanej w kraju, znajdując także wielu kontrahentów za granicą. Rozpoznawalność brandu WIŚNIOWSKI wynika przede wszystkim z naszego podejścia. Stawiamy na pierwszym miejscu te same wartości, które są istotne dla naszych klientów.

Jakość oferowanych rozwiązań jest kluczowa dla każdego odbiorcy. Uwagę zwraca nie tylko poziom wykonania, niezawodność, czy estetyka, ale również wykorzystane technologie. To czynniki, które wpływają na długość bezawaryjnego użytkowania. Nowoczesna technika to z kolei komfort stosowania oraz większa liczba opcji związanych ze sterowaniem. Takie właśnie są produkty marki WIŚNIOWSKI, czego potwierdzenie stanowią międzynarodowe certyfikaty jakości.

Dla klientów niezwykle istotna jest także możliwość wyboru. Promując markę WIŚNIOWSKI stworzyliśmy bogatą ofertę ponad 500 modeli bram garażowych, okien, drzwi, czy ogrodzeń posesyjnych. Produkty są zróżnicowane pod względem wymiarów, kolorystyki, czy designu, co znacznie ułatwia znalezienie właściwego wariantu. Nasza firma kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorstw proponując m.in. bramy przemysłowe przystosowane do intensywnej eksploatacji. Na bieżąco powstają też nowe projekty sygnowane znakiem WIŚNIOWSKI i zgodne z rygorystycznymi normami jakościowymi.

Kompleksowe wsparcie dla klientów

Klientom gwarantujemy wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasi fachowcy chętnie doradzą przy wyborze odpowiedniego produktu i pomogą przejść przez cały proces zakupu. Jednak firma WIŚNIOWSKI zapewnia też profesjonalne przeglądy oraz usługi serwisowe. Ich wykonaniem zajmują się doświadczeni serwisanci. Rzetelna konserwacja to sposób na utrzymanie bram w pełnej sprawności i wydłużenie żywotności produktu. Nasza oferta obejmuje także części zamienne.

Dbamy również o najlepsze warunki dla naszych partnerów biznesowych. Decydując się na współpracę z brandem WIŚNIOWSKI możesz liczyć na przypisanego przedstawiciela Działu Obsługi Sprzedaży, indywidualne podejście, pomoc w działaniach marketingowych, trade’owych, czy e‑merchandisingowych oraz dostęp do szerokiej bazy multimediów i materiałów promocyjnych. A to tylko niektóre korzyści wynikające z kooperacji z naszą firmą.

Zaangażowanie w tworzenie marki

Rygorystyczne normy, do jakich się stosujemy, korzystanie z najlepszej jakości materiałów, a także ciągłe inwestowanie w podwyższanie umiejętności naszych pracowników sprawiły, że markę WIŚNIOWSKI docenili także eksperci z branży budowlanej. Pozwoliło nam to zdobyć wielu nagród, w tym prestiżowe wyróżnienie Top Builder. Jednak najbardziej cieszą tysiące pozytywnych opinii ze strony ludzi, którzy od wielu już lat korzystają z niezawodnych rozwiązań proponowanych przez naszą firmę. Dowiedz się więcej na stronie WIŚNIOWSKI:

https://www.wisniowski.pl

Artykuł promocyjny.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button