Jak wybrać bezpieczne, trwałe i niezwykle reprezentacyjne drzwi zewnętrzne?

Dom stanowi nasze schronienie przed światem. Jest to miejsce, o które dbamy szczególnie. Chcemy, by można było miło spędzić w nim czas. Zależy nam również na tym, aby jego wygląd robił wrażenie. Duży wpływ na postrzeganie danego budynku mają drzwi zewnętrzne. To przecież one stanowią główne wejście do domu. Oprócz estetycznego wyglądu powinny charakteryzować się trwałością i użytecznością. Jeśli szukasz drzwi, które spełniają wszystkie te warunki i dodatkowo są w rozsądnej cenie, to idealnym rozwiązaniem są wyroby Inspiro.

Co wchodzi w zakres oferty?

Firma Inspiro funkcjonuje na rynku budowlanym od 2003 roku. Przez pierwsze trzynaście lat obsługiwała sklepy i hurtownie budowlane. Jednak w 2017 roku postanowiła rozszerzyć swoją działalność na również na rynku detalicznym. Ten producent drzwi wyróżnia się nie tylko wysokiej jakości produktami, ale także profesjonalnym doradztwem. Sprzedaż odbywa się poprzez sklep internetowy, jednak każdy klient w razie jakichkolwiek pytań, może zadzwonić na infolinię sklepu.

A naprawdę warto przejrzeć ofertę sklepu. W sprzedaży znajdują się różne rodzaje drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych (segmentowych ręcznych i segmentowych automatycznych). Jeśli chodzi o drzwi, to katalog produktów obejmuje:

  • drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe,
  • drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe,
  • drzwi zewnętrzne z dostawką.

Ze względu na bogatą ofertę rozmiarów oraz opcji ułożenia drzwi, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu odpowiedni model. Wachlarz produktów obejmuje zarówno drzwi klasyczne, jak i egzemplarze, które wyprodukowano zgodnie z najnowszymi rynkowymi rozwiązaniami i trendami.

Co znajduje się w podstawowym komplecie drzwiowym?

W związku z tym, że firma Inspiro ma świadomość, że klienci mogą mieć różne wymagania w zakresie drzwi wejściowych, proponuje kilka wariantów w każdym z rodzajów drzwi. Od tego, którą opcję się wybierze, zależy między innymi: grubość drzwi, rodzaj ich wypełnienia, konstrukcja ościeżnicy, energooszczędność.

Warto jednak podkreślić, że przy każdym z modeli szczegółowo określono, co wchodzi w zakres wyposażenia podstawowego. I tak na przykład w skład kompletu drzwiowego z kolekcji TERMO wchodzą: skrzydło ocieplone pianką poliuretanową PUR, ościeżnica drewniano-stalowa z progiem ciepłym, przeszklenie lustro weneckie, klamka z rozetą, komplet wkładek.

Co istotne, w ofercie sklepu znaleźć można drzwi pasywne oraz cały szereg wyrobów, które spełniają kryteria programu Czyste Powietrze. Są one dedykowane osobom, dla których energooszczędność drzwi to kwestia priorytetowa.

Czy są jakieś dodatkowe opcje?

Z oferty tego sklepu z drzwiami zadowolone są zarówno osoby, które cenią sobie możliwość zakupu gotowego zestawu, jak i klienci, którzy lubią samodzielnie konfigurować wyposażenie domu. Oprócz możliwości wyboru wysokości, szerokości oraz grubości drzwi, nabywca może zdecydować także o wielu aspektach ich wyglądu.

Jednym z ważniejszych kryteriów jest oczywiście kolor drzwi. W opcji są takie odcienie jak: dąb złoty, orzech ciemny, antracyt ciemny, antracyt drewnopodobny, Winchester, dąb rustical, mahoń ciemny, dąb bagienny, biały struktura, biały drewnopodobny.

Nie ma również przeszkód, aby zamiast klamki wybrać antabę. Taki podłużny uchwyt drzwiowy jest niezwykle funkcjonalny i coraz bardziej popularny. Kwestii wyboru może podlegać także kształt oraz grubość oszklenia drzwi.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button