Praktyczny gadżet reklamowy, czyli jaki? Postaw na ręczniki z firmowym logo!

Upominek reklamowy powinien być przygotowany z najwyższą starannością. W ten sposób przedsiębiorca pokazuje, jak dużym szacunkiem darzy swoich klientów i kontrahentów, skupionych wokół marki. Zobacz, jaki gadżet warto podarować odbiorcom, aby służyły im przez co najmniej kilka kolejnych miesięcy.

Ręczniki reklamowe stanowią świetny sposób na przemycenie firmowego logo i zapoznanie z nim większej liczby potencjalnych odbiorców marki. Znaczek pozwala na przekazanie ważnej treści, na przykład hasła motywacyjnego, charakterystycznego dla danej marki. Przy okazji zupełnie nie przeszkadza w korzystaniu z produktu na co dzień. Ręczniki z logo będą towarzyszyć Twoim klientom w domu, na basenie, podczas wizyty w siłowni, na wakacjach czy w czasie pobytu w hotelu.

Wysokiej jakości produkt o znaczeniu użytkowym

Jeżeli zależy Ci na budowaniu dobrych skojarzeń Twoich klientów z marką, postaw na wysokiej jakości ręczniki. Nie oszczędzaj na tkaninie – w przeciwnym razie po kilku praniach produkt może okazać się do wyrzucenia, a przecież nie o to Ci chodzi. Chcesz budować wokół swojej marki aurę solidności, rzetelności i trwałości. Sięgnij po ręczniki produkowane przez polską markę (do nabycia w sklepie http://polskiereczniki.pl/index.php?page=2&cat=1) i wspieraj rodzimych producentów. Duże znaczenie ma fakt, że tego typu firmowy upominek ma w pełni praktyczne zastosowanie, pozwalając na wygodne korzystanie z uroków plaży, hotelowego SPA czy prywatnej łazienki w zaciszu własnego domu. To również budowanie prostych skojarzeń marki z relaksem, odpoczynkiem i wakacyjnym orzeźwieniem.

Możliwość pełnej indywidualizacji produktu

Ręcznik możesz zamówić w dowolnym kolorze, rozmiarze i z wybranym przez siebie wzorem. Dopasuj jego kolorystykę do firmowych barw stosowanych na co dzień, aby lepiej utożsamić produkt z własną marką. Możesz też postawić na klasyczną i ponadczasową biel, która zawsze świetnie się sprawdzi. Stanowi też doskonałe, kontrastowe tło dla elementów naszywanych, takich jak logo. Ciekawym rozwiązaniem może być haft czy nadruk, będący trwałym sposobem na utrwalenie firmowego znaczka.

Szansa utrwalenia chwil ważnych dla firmy

Dobrej jakości ręczniki z okazjonalnym nadrukiem upamiętniającym wydarzenie, rocznicę czy istotne osiągnięcie firmy stanowią wspaniały nośnik treści. Są miłym przypomnieniem szczególnego dnia w historii marki. Warto wykorzystać je podczas imprez sportowych, uroczystego otwarcia hotelu, miejskiej plaży czy pensjonatu.

Opcja przekazania ręcznika w interesującej formie

Za sprawą ozdobnego kartonika, plastikowej tuby czy zwinięcia ręcznika w tzw. cukierek można wyeksponować walory upominku i jeszcze bardziej go uatrakcyjnić w oczach klientów. Przygotowując większy prezent dla klienta, wybrane ręczniki firmowe można umieścić w ozdobnym wiklinowym koszu, drewnianym pudełku wypełnionym rafią i dołączyć miły liścik lub naklejkę okolicznościową. Tak przygotowany upominek na pewno zostanie ciepło przyjęty.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button