Który odświeżacz powietrza dla domu wybrać oraz jakie są ich rodzaje?

Odświeżacze powietrza do domu poprawiają komfort mieszkańców przebywających w pomieszczeniu. To niewielkie urządzenie potrafi odmienić szarą codzienność, nadając jej kolorytu i miłego zapachu. Różne rodzaje odświeżaczy powietrza o specyficznych cechach sprawiają, że czasami nie wiadomo, na jaki się zdecydować. Jak więc wybrać najlepszy odświeżacz powietrza? Zapraszamy do lektury.

Odświeżacze powietrza z czujnikami ruchu

Są to niewielkie urządzenia wyposażone w czujnik ruchu. Są w stanie dostosowywać ilość rozpryskiwanego zapachu do ilości osób przebywających w pomieszczeniu. Jak można się domyśleć, zapach rozpylany jest jedynie po wykryciu poruszającej się osoby w pomieszczeniu. W ten sposób można zaoszczędzić zapach, gdyż nie będzie rozpylany on podczas nieobecności domowników.

Który odświeżacz powietrza dla domu wybrać oraz jakie są ich rodzaje? 2

Elektryczny odświeżacz powietrza

Są to urządzenia zasilane z gniazdka sieciowego lub za pomocą baterii. Takie profesjonalne odświeżacze powietrza dają możliwość użytkownikowi regulacji intensywności oraz częstotliwości rozpylania zapachu. Są to odświeżacze najczęściej spotykane w biurach i mieszkaniach.

Odświeżacze powietrza w żelu

Żelowe odświeżacze posiadają bardzo intensywny zapach, lecz mniejszy zasięg działania. Z tego względu zaleca się ich wykorzystanie w małych przestrzeniach takich jak łazienka czy też toaleta.

Naturalne odświeżacze powietrza z patyczkami

Jest to rodzaj odświeżaczy, które cechuje ciekawy i estetyczny wygląd. Ładne szklane lub porcelanowe flakoniki oraz kolorowe patyczki przykuwają wzrok i tworzą ciekawą aranżację. Odświeżacze z patyczkami są atrakcyjnym dodatkiem zapewniającym przyjemny zapach w mieszkaniu. Są w stanie stopniowo uwalniać zapach przez dłuższy okres.

Odpowiednio dobrany odświeżacz powietrza do domu, to gwarancja przyjemnego zapachu. W zależności od modelu, na jaki się zdecydujemy, możemy dopasować je do rodzaju pomieszczenia. Odświeżacze żelowe doskonale nadadzą się do łazienki, natomiast modele z patyczkami można ustawić w salonie jako element dekoracji.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button