Co na ścianę do biura?

Pustym ścianom w biurze mówimy stanowcze nie! Przestrzeń biurowa to miejsce, w którym spędzamy osiem, a nierzadko dziesięć godzin. To większa połowa dnia. Dlaczego więc nie zaaranżować tego miejsca w sposób oryginalny i maksymalnie przyjazny? Przed Wami materiały, które w biurze sprawdzą się rewelacyjnie.

Stara cegła w biurze

Płytki z prawdziwej cegły to idealna dekoracja ścienna do biura. Najlepiej będzie, jeżeli cegiełkami ozdobisz jedną ścianę lub jej fragment. Zastosowanie płytek ceglanych w takiej ilości doda wnętrzu niebywałego klimatu, a jednocześnie umożliwi niezbędną podczas wykonywania zadań koncentrację.

Decydując się na użycie cegły dekoracyjnej w swoim biurze, zwróć uwagę na płytki z ciętej cegły (rozbiórkowej), których zarówno faktura, jak i kolor są nie do podrobienia. Zainwestuj mądrze!

Ściana z mchu w biurze

Masz ochotę na zieloną dekoracje ścienną do własnego biura? W takim razie powinien Cię zainteresować mech chrobotek reniferowy. Ściana z mchu w biurze zaprezentuje się niezwykle oryginalnie i nowocześnie! Co więcej, taki mech jest całkowicie „bezobsługowy”. Dzięki specjalnemu procesowi przygotowania (m.in. trwałej impregnacji) mech przestaje rosnąć, ale też nie obumiera. Jedyne czego potrzebuje, aby zachować kolor, miękkość czy sprężystość to wilgotność powietrza na poziomie 40-60%. Jest to dokładnie taki przedział, który jest korzystny nie tylko dla ludzkiego zdrowia, ale i dla przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu.

Plakaty ścienne w biurze

Na ścianach swojego biura możesz powiesić także plakaty! Tego typu dekoracje są proste w montażu, a co za tym idzie – umożliwiają w szybki sposób nadać przestrzeni biurowej nowoczesnego charakteru. W ofertach sklepów znajdziesz plakaty w różnych rozmiarach, kolorach czy wzorach (motywy roślinne, zwierzęce, cytaty, sentencje, teksty motywacyjne i wiele innych). Możesz wybrać kilka interesujących Twoim zdaniem motywów i stworzyć z nich tzw. gallery wall. Aby osiągnąć efekt „wow”, postaw na plakaty o różnych rozmiarach i orientacjach (pozioma i pionowa). Baw się formą – rozplanuj ułożenie plakatów na różnych wysokościach. Dzięki temu kompozycja stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button