Co wziąć pod uwagę, wybierając szczoteczkę soniczną?

Szczoteczki soniczne, nazywane również szczoteczkami dźwiękowymi są już od wielu lat niezwykle popularne. Takie urządzenia emitują fale dźwiękowe, które wprawiają włókna szczoteczki w ruch. W ten sposób częstotliwość drgań dochodzi nawet do 96 tysięcy na minutę. Dzięki temu możliwe jest bardzo dokładne czyszczenie zębów.

Szczoteczki soniczne – najważniejsze zalety

Szczoteczki soniczne są polecane dla każdego. Bardzo ułatwiają mycie zębów, szczególnie osobom, które mają trudności z opanowaniem prawidłowej techniki mycia zwykłą szczoteczką manualną. Świetnie sprawdzą się też u osób, które mają problemy z dziąsłami. Jakie są najważniejsze zalety szczoteczek sonicznych?

 • dokładne i precyzyjne usuwanie płytki nazębnej,
 • delikatne dla dziąseł,
 • wspomagają usuwanie powierzchniowych przebarwień z zębów,
 • posiadają różne funkcje ułatwiające korzystanie ze szczoteczki, jak na przykład timer.

Szczoteczki soniczne to wysokiej jakości urządzenia, które można stosować na co dzień, zamiast modeli manualnych. Są wygodne w użyciu i zapewniają komfortowe mycie zębów. Różne programy pracy oraz duży wybór końcówek wymiennych pozwalają dopasować działanie szczoteczki do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dodatkowo technikę prawidłowego mycia zębów łatwiej opanować w przypadku szczoteczki sonicznej, a nie manualnej, ponieważ ta druga wymaga zdecydowanie większej wprawy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając szczoteczkę soniczną, warto zwrócić uwagę na:

 • zakres prędkości ruchów,
 • czas pracy bezprzewodowej,
 • rodzaj końcówek wymiennych,
 • cenę,
 • jakość wykonania,
 • czas potrzebny do naładowania,
 • dodatkowe funkcje i akcesoria.

W ofercie marki SEYSSO można znaleźć wiele modeli szczoteczek sonicznych. Jedną z nich jest SEYSSO Gold Forest Green z pięcioma końcówkami w zestawie i aż pięcioma programami pracy. Atutem szczoteczki jest bardzo wytrzymały akumulator, który zapewnia aż do 70 dni pracy bez ładowania. Zastosowana Technologia DCT+ sprawia, że higiena jamy ustnej jest na najwyższym poziomie. Dodatkowo do urządzenia dołączone jest etui podróżne z funkcją ładowania i funkcją dezynfekcji końcówek światłem UV. W zestawie oprócz końcówek do mycia zębów znajdziemy końcówkę do mycia twarzy i czyszczenia języka. Ten zestaw jest więc świetną propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników. W ofercie marki znajdziemy też tańsze szczoteczki soniczne, które również są wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Wszystkie szczoteczki SEYSSO są wyposażone w kilka programów pracy, aby jak najlepiej odpowiedzieć na różne wymagania jamy ustnej. Programy mycia różnią się nie tylko przeznaczeniem, ale też prędkością ruchów. Szczoteczki SEYSSO w zależności od modelu mogą wykonywać od 60 tys. do nawet 96 tys. ruchów na minutę. Każda szczoteczka wyposażona jest w bardzo pojemny akumulator, który zapewnia wyjątkowo długi czas pracy, nawet do 75 dni. Szczoteczki soniczne zapewniają wysoki poziom higieny. Warto więc zainwestować w takie urządzenie.

Marka SEYSSO ma w swojej ofercie nie tylko szczoteczki soniczne, ale także manualne, oraz irygatory do zębów i inne produkty do higieny jamy ustnej.

 

Wpis reklamowy.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button