Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu w konstrukcji stalowej – wybór na lata!

Czy wiesz, że ogrodowe szklarnie poliwęglanowe w konstrukcji stalowej skutecznie chronią przed wpływem negatywnych czynników pogodowych i pomagają w uprawie warzyw, ziół, kwiatów i innych roślin?

W internecie (np. https://sklep.arlengroup.pl/szklarnie-ogrodowe-z-poliweglanu) można znaleźć szeroką gamę modeli okrągłych i „domków”, które sprawdzą się w małych i dużych ogrodach. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym ogrodnikiem czy masz już większe doświadczenie, szklarnie z poliwęglanu pomogą Ci w realizacji Twoich pasji ogrodniczych!

Szklarnie ogrodowe z poliwęglanu z ramą stalową

Szklarnie poliwęglanowe powstają na bazie najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są tak wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i mogą posłużyć na wiele lat, zapewniając skuteczną ochronę dla uprawianych w nich roślin.

Podstawę szklarni stanowią stabilne profile stalowe, które poddawane są procesowi ocynkowania, dzięki czemu nie są podatne na korodowanie. Odpowiednio dobrana grubość profili oraz dodatkowe wzmocnienia powodują, że są one również odporne na znaczne obciążenia.

Szklarnia rosyjska z poliwęglanu - model tunelu Alfa2020
Szklarnia rosyjska z poliwęglanu – model tunelu Alfa2020

Szklarnie wykańczane są z użyciem płyt poliwęglanowych dostępnych w dwóch grubościach – 4 mm oraz 6 mm. Poliwęglan stosowany do wykonania naszych szklarni jest materiałem wyróżniającym się elastycznością, wytrzymałością mechaniczną na obciążenie i odpornością na czynniki pogodowe, niskie i wysokie temperatury. Płyty z poliwęglanu przepuszczają światło, ale blokują szkodliwe promieniowanie UV, dbając o uprawy.

Nasze szklarnie poliwęglanowe są wyposażone w drzwi i okna, a także mogą być uzupełnione o dodatkowe elementy na zamówienie – kolejne okna, automaty do okien, systemy nawadniania kropelkowego, grządki.

Szklarnie poliwęglan do każdego ogrodu

W naszej ofercie znalazły się szklarnie poliwęglanowe w różnych stylach i rozmiarach, dzięki czemu można dopasować je do każdego ogrodu. Rozbudowana gama modeli powoduje, że sprawdzą się one zarówno w mniejszych przestrzeniach, jak i wtedy, gdy dostępna powierzchnia na uprawy jest znacznie większa.

Szklarnia Dacznaja Dwuszka z poliwęglanu komorowego
Szklarnia Dacznaja Dwuszka z poliwęglanu komorowego

Dużym atutem szklarni z poliwęglanu w sklepie Arlen Group jest modułowa konstrukcja, dzięki której może ona rosnąć razem z powiększającymi się potrzebami ogrodnika. Nasze szklarnie mogą być rozbudowywane o kolejne segmenty o długości 2 metrów.

Dlaczego warto wybrać szklarnie poliwęglanowe?

Najważniejsze zalety naszych szklarni z poliwęglanu to:

  • Niezawodne konstrukcje – bazujące na szkielecie z ocynkowanych profili stalowych i poliwęglanie.
  • Szeroka gama modeli do wyboru – z łatwością dobierzesz taki model szklarni, która spełni wszystkie Twoje wymagania.
  • Wysoka wytrzymałość – nasze szklarnie poliwęglanowe mogą posłużyć na lata, a także są odporne na czynniki pogodowe, w tym na wiatr i śnieg.
  • Możliwość rozbudowy – szklarnie mają konstrukcję modułową i mogą być łatwo powiększone o kolejne segmenty.
  • Duży wybór akcesoriów – do szklarni można dokupić dodatkowe elementy, w tym okna, automaty, systemy podlewania kropelkowego, grządki.

Sprawdź wszystkie szklarnie poliwęglanowe dostępne w naszym sklepie i wybierz najlepszy model do swojego ogrodu!

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button