Najlepsza podłoga dla twojego domu? – Poznaj produkty lidera na polskim rynku Finish Parkiet!

FINISHPARKIET i FINISHDESKA – poznaj niezwykłe produkty firmy Finish Parkiet!

Podłoga drewniana, łącząca w sobie piękno tego szlachetnego materiału z wytrzymałością, komfortem użytkowania i topową jakością marzy się niejednemu z nas. Nic nie nadaje takiej ponadczasowej elegancji wnętrzom jak drewno. Podłogi z tego surowca kojarzą nam się z klasyką i walorami estetycznymi, ale także z ciepłem i trwałością. W niniejszym artykule piszemy o tym, jak polski producent podłóg Finish Parkiet łączy w swoich autorskich wyrobach tradycyjny wygląd drewnianych desek z nowoczesną konstrukcją i najnowszymi technologiami.

Finish Parkiet to polskie przedsiębiorstwo założone przez właściciela Zygmunta Dąbrowskiego, który dzięki wieloletniej pracy w przemyśle parkietów podłogowych potrafił wypracować innowacyjne i niepowtarzalne produkty klasy premium, wybierane chętnie tak w Polsce, jak i w innych krajach europejskich.

FINISHPARKIET to gotowy element konstrukcyjny podłogi, który składa się z dwóch warstw: wierzchniej (ok. 6 mm) składającej się całkowicie z litego drewna oraz dolnej (mozaiki) zrobionej z twardego drewna liściastego, najczęściej dębu i jesionu. Konstrukcja tego parkietu jest unikalna. Łączenie warstw następuje w sposób prostopadły. To powoduje, że układ słoju warstwy użytkowej (wierzchniej) jest poprzeczny w stosunku do dolnej części. Dzięki temu parkiet jest trwały, a podłoga nie wypacza się.

FINISHDESKA to gotowe elementy konstrukcyjne podłogi podobne do FINISHPARKIETU, różniące się od niego wymiarami poszczególnych elementów. Wielkości FINISHDESKI wynoszą: 14×130-150×900-1200 mm oraz 12×140-150×800-1200 mm.

Elementy konstrukcyjne podłogi oferowane przez firmę Finish Parkiet są lakierowane lub olejowane w toku produkcji, podłogi z nich układane nie potrzebują dodatkowego utwardzania. Parkiet pokryty jest siedmioma warstwami wytrzymałego lakieru lub trzema warstwami olejowosku. Daje to wyjątkową wytrzymałość i odporność podłogi na eksploatację.

Poznaj zalety produktów Finish Parkiet

Produkty Finish Parkiet charakteryzują się najwyższą jakością wykonania z najlepszych na rynku materiałów. Finish Parkiet to synonim innowacyjnych rozwiązań stosowanych do produkcji elementów konstrukcyjnych podłogi. Zaawansowana technologia sprawia, że parkiet jest bardzo trwały i łatwy w układaniu.

Dwuwarstwowy parkiet podłogowy, który oferowany jest przez Finish Parkiet posiada 50 lat gwarancji. Oznacza to, że producent nie tylko wierzy, ale jest przekonany o najwyższej jakości, wytrzymałości i solidności oferowanych elementów konstrukcyjnych podłogi.

Co sprawia, że produkty firmy Finish Parkiet są tak wyjątkowe? Elementy konstrukcyjne podłogi montowane są bezpośrednio na podłożu, co wycisza i sprawia, że podłoga jest wygodniejsza i bardziej praktyczna w użytkowaniu. Parkiet jest mocny i gruby – pozwala to na łączenie go bezpośrednio z płytkami ceramicznymi, nie trzeba tu nic wyrównywać. Elementy konstrukcyjne podłogi od Finish parkiet są świetne na ogrzewanie podłogowe – drewno jest najwyższej jakości i nie niszczy się pod wpływem ciepła, a dodatkowo konstrukcja parkietu sprawia, że energia nie wytraca się i ogrzewanie jest bardziej efektywne.

Parkiet dwuwarstwowy daje możliwość bardzo szybkiego korzystania z nowej podłogi. Elementy konstrukcyjne od Finish Parkiet są wcześniej pokrywane warstwami lakieru lub olejowosku. Nie trzeba zatem cyklinować ani lakierować lub olejować podłogi po jej ułożeniu. Można po prostu podziwiać i użytkować swoją piękną, nową drewnianą podłogę.

Parkiet lakierowany jest siedmioma warstwami lakieru, utwardzanego promieniowaniem UV. Deski są maksymalnie zabezpieczone przed zarysowaniami, zabrudzeniem, ścieraniem i wnikaniem w podłogę drewnianą plam. Podłogi z lakierowanych desek można cyklinować w ramach dalszej, koniecznej konserwacji, jednak jakość ich jest tak wysoka, że naprawdę przez lata eksploatacji podłogi nie będzie trzeba robić tego często. Z kolei olejowanie olejowoskiem przeprowadzane jest w trzech warstwach. Drewno wygląda pięknie, a ty cieszysz się zabezpieczoną podłogą. Parkiet zabezpieczony olejowoskiem nadaje się do miejscowej konserwacji.

Finish Parkiet to wiodący producent parkietu i desek drewnianych podłogowych w Polsce. Unikalne technologie, znakomita jakość surowców i wykonania – wszystko to wyróżnia firmę na tle innych na polskim rynku. Oferowane 50 lat gwarancji daje pojęcie, jak znakomity jest to produkt.

Jeśli marzysz o pięknej, drewnianej podłodze – sprawdź Finish Parkiet!

 

Artykuł dostarczony przez sponsora.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button