Baterie i słuchawki łazienkowe, które mogą sprawdzić się w twoim domu

Wyposażenie łazienki to między innymi odpowiednio dobrana bateria, słuchawka prysznicowa albo cały zestaw prysznicowy. Ich zadaniem jest nie tylko dostarczyć wodę użytkownikowi, ale także przyczynić się do jego jak największego komfortu. Zastanówmy się zatem, po jakie modele naprawdę warto sięgnąć.

Niezawodna bateria wannowo-natryskowa

Każda kąpiel to nie tylko przejaw dbałości o własne ciało i higienę, ale także sposób na relaks i odpoczynek po całym dniu pełnym ciężkiej pracy. Trudno jednak myśleć o relaksie, jeśli podczas kąpieli co jakiś czas zdarza się nam zawadzić ręką o baterię nad wanną.

Właśnie z myślą o takich sytuacjach została zaprojektowana jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa Klaudi Pure&Solid, dostępna na stronie eLazienki.pl. Producent zadbał o to, by miała jak najmniejszy rozmiar, a przede wszystkim – w możliwie jak najmniejszym stopniu odstawała od ściany. Dzięki temu umożliwia ona branie swobodnej kąpieli, bez narażania się na nieprzyjemne uderzenia.

Jednocześnie jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, posiadające automatyczny przełącznik, pozwalający na szybką zmianę sposobu przechodzenia wody: przez wylewkę wannową lub słuchawkę prysznicową. Dzięki ceramicznej głowicy i precyzyjnej budowie jest rozwiązaniem, które zadba o odpowiednie, równomierne skierowanie strumienia wody oraz będzie służyć przez wiele lat bez najmniejszego problemu.

Słuchawki prysznicowe – na co zwracać uwagę podczas kupowania?

Kolejna ważna kwestia to słuchawka prysznicowa. Jest ona jednym z nieodłącznych elementów każdej łazienki, pozwalającym na korzystanie z prysznica lub wanny w taki sposób, aby woda była precyzyjnie nakierowana tam, gdzie oczekuje użytkownik. Jak jednak wybrać taką, która spełni wszystkie oczekiwania?

Słuchawki prysznicowe powinny być przede wszystkim wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu przetrwają w nienaruszonym stanie wiele kąpieli nawet w wieloosobowej rodzinie. Jednocześnie jednak powinny przyczyniać się do oszczędzania wody, dlatego warto sięgnąć po te, które pozwalają na precyzyjną regulację strumienia. Dzięki temu każda kąpiel będzie mogła odbywać się w sposób jednocześnie przyjemny i oszczędny: napowietrzony, odpowiednio skierowany strumień zagwarantuje komfort, a jednocześnie zmniejszy zużycie wody.

Co więcej, słuchawka pozwalająca na “zaprogramowanie” wielu strumieni będzie bardzo przydatna podczas wykonywania różnorodnych prac łazienkowych, gdyż pozwoli na uzyskanie dokładnie takiego strumienia, jaki jest najbardziej potrzebny.

Wybierając słuchawkę, warto także kierować się jej wyglądem. Z racji tego, że każdy z nas lubi eleganckie pomieszczenia, warto dołożyć wszelkich starań, aby i ona prezentowała się spójnie z pozostałymi elementami. Nie będzie to zresztą nic trudnego, gdyż producenci prześcigają się wręcz w projektowaniu różnorodnych słuchawek, o wielu kształtach i kolorach. A ty jaką wybierzesz: prostą czy klasycznie zaokrągloną?

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button