Nowoczesne umywalki wolnostojące – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Starannie zaprojektowane umywalki wolnostojące nie wymagają montażu dodatkowych elementów w postaci blatów czy szafek, ale jednocześnie wyróżniają się estetyczną konstrukcją, która pozwala zakamuflować różnego rodzaju części montażowe. Ponadto znajdujące się w ofercie marki Laufen umywalki wolnostojące występują w wyjątkowych, nowoczesnych kształtach, które dodają łazienkom charakteru i bardzo dobrze komponują się z różnymi aranżacjami. Dlatego warto dowiedzieć się, dla kogo umywalka wolnostojąca będzie godnym uwagi wyborem i w jakich wnętrzach najlepiej sprawdzą się poszczególne modele.

Proste i minimalistyczne umywalki z kolekcji Sonar oraz Kartell·Laufen – jakimi cechami wyróżniają się poszczególne modele?

Nowoczesne umywalki wolnostojące z kolekcji Sonar oraz Kartell·Laufen wyróżniają się nowoczesnymi kształtami i oryginalnymi rodzajami wykończenia. W przypadku mniejszych łazienek ciekawą propozycją będzie umywalka przyścienna z kolekcji Sonar o wymiarach wynoszących 41 cm szerokości na 38 cm głębokości i 90 cm wysokości, która nie zajmuje zbyt wiele cennego miejsca i która występuje w odcieniu białym lub białym matowym. Warto wspomnieć, że umywalki z kolekcji Sonar są wykonane z innowacyjnego materiału SaphirKeramik® pozwalającego na tworzenie wyrobów o niezwykle cienkich ściankach i wysokiej wytrzymałości. Ponadto klienci mogą zdecydować się na model z powłoką Laufen Clean Coat®, która ułatwia utrzymanie umywalki wolnostojącej w idealnej czystości.

Nowoczesne umywalki wolnostojące - dlaczego warto się na nie zdecydować? 2

Oprócz tego na uwagę zasługuje umywalka wolnostojąca Kartell·Laufen o prostokątnym kształcie z półką odstawczą i wymiarami wynoszącymi 37,5 x 43,5 x 90 cm (szerokość, głębokość, wysokość), która w całości wyróżnia się minimalistycznym, eleganckim wyglądem. Osoby, którym zależy na stworzeniu wnętrz z charakterem, z pewnością docenią możliwość wyboru oryginalnych rodzajów wykończenia umywalki wolnostojącej, na przykład we wzór z szerokimi liniami, z czarnymi i szarymi motywami czy w kolorze matowej czarni lub szarości. Ponadto podobnie jak w kolekcji Sonar umywalka wolnostojąca Kartell·Laufen występuje w wersji z powłoką Laufen Clean Coat®.

Nowoczesne umywalki wolnostojące - dlaczego warto się na nie zdecydować? 3

Umywalki wolnostojące nawiązujące do kształtów występujących w naturze – kolekcje Palomba oraz Il Bagno Alessi One

Nowoczesne umywalki wolnostojące - dlaczego warto się na nie zdecydować? 4

Do wyjątkowych umywalek wolnostojących należą z pewnością modele pojawiające się w takich kolekcjach jak Palomba oraz Il Bagno Alessi One. W przypadku tych kolekcji projektanci inspirowali się naturalnymi kształtami wody, tworząc projekty, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także wyróżniają się funkcjonalnością. Umywalka wolnostojąca z kolekcji Palomba wyróżnia się owalnym kształtem i możliwością wyboru umywalki z praktyczną półką odstawczą. Ponadto klienci mogą zdecydować się na umywalkę z powłoką Laufen Clean Coat®, zyskując tym samym model, który niezwykle łatwo utrzymać w czystości.

Nowoczesne umywalki wolnostojące - dlaczego warto się na nie zdecydować? 5

Decydując się na umywalkę wolnostojące z kolekcji Il Bagno Alessi One, można od razu zwrócić uwagę na jej wyjątkowy kształt – owalny, który zwęża się ku dołowi. W efekcie umywalka stwarza wyjątkowe wrażenie i jednocześnie bardzo dobrze prezentuje się w łazienkach urządzonych w różnych stylach. W tym modelu również znajdziemy półkę odstawczą, a także możliwość zdecydowania się na powłokę Laufen Clean Coat®.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button