Odkurzacze i myjki z zasilaniem akumulatorowym – skuteczne bezprzewodowe czyszczenie

Profesjonalne urządzenia Kärcher umożliwiające sprzątanie bez dostępu do zewnętrznego źródła prądu są niezwykle wygodne, ciche i ekonomiczne dzięki wykorzystaniu technologii Battery Power+. Wyeliminowanie kabli zapewnia swobodę ruchów i szybszą pracę. Prezentujemy specjalistyczne modele odkurzaczy bezprzewodowych i myjek stosowane do czyszczenia niezależnie od zasilania sieciowego.

Akumulatory Kärcher Battery Power+

Marka Kärcher oferuje profesjonalne urządzenia czyszczące, które zasilane są kompatybilnymi akumulatorami. Innowacyjna platforma bateryjna Battery Power+ obejmuje dwa rodzaje wymiennych baterii o napięciu:

  • 18 V – do zasilania kompaktowych urządzeń czyszczących dla branży budowlanej, samochodowej i handlowej;
  • 36 V – zasilają sprzęty o większej wydajności, które służą do czyszczenia dużych powierzchni i utrzymania porządku na terenach zielonych.

Cechą charakterystyczną platformy bateryjnej jest kompatybilność baterii. Akumulatory Kärcher Battery Power+ o tej samej klasie napięcia mogą być stosowane we wszystkich urządzeniach z serii Professional oraz Home&Garden. W praktyce oznacza to, że posiadając dwie baterie i ładując je naprzemiennie, można uniknąć przerw w pracy.

Innowacyjne akumulatory Kärcher Battery Power+ zbudowane są z wysokowydajnych ogniw litowo-jonowych, które zabezpieczają baterię przed samorozładowaniem oraz efektem pamięci. Zaopatrzone są także w inteligentny monitoring, który chroni przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem, a w konsekwencji uszkodzeniem akumulatora. Istotne jest także efektywne buforowanie ciepła. Zapewnia ono wysoką wydajność baterii, nawet przy zastosowaniach wymagających dużej mocy.

Akumulatory Kärcher Battery Power+ wyróżniają się zintegrowanym ekranem LCD z unikalną technologią Real Time. Oznacza to, że użytkownik ma stały dostęp do informacji na temat procentowego stanu naładowania, a także pozostałego do końca pracy lub ładowania czasu, podanego w minutach. Akumulatory mają także możliwość komunikowania się z urządzeniami, które zasilają. Informacja z baterii jest wyświetlana na interfejsie sprzętu, nawet jeżeli sam akumulator znajduje się w miejscu o utrudnionym dostępie. Ponadto akumulatory są odporne na zachlapanie wodą (norma IPX5) i wyposażone w wytrzymałą na wstrząsy obudowę.

Odkurzacze i myjki z zasilaniem akumulatorowym – skuteczne bezprzewodowe czyszczenie 2

Odkurzacze akumulatorowe Kärcher – oszczędność czasu i swoboda pracy

Profesjonalne odkurzacze akumulatorowe to praktyczne rozwiązanie, które przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim wyeliminowanie kabli zapewnia elastyczną pracę i swobodę ruchów. Co ciekawe, odkurzacze bezprzewodowe w porównaniu do modeli zasilanych sieciowo gwarantują:

  • wyższą produktywność,
  • lepszą ergonomię,
  • sprzątanie szybsze o ponad 20%,
  • mniejsze koszty operacyjne.

Dzięki temu, że odkurzacze na baterie nie wymagają rozwijania i zwijania kabla, są natychmiast gotowe do pracy. Poza tym brak potrzeby przełączania między gniazdkami oraz rozplątywania przewodu to oszczędność czasu. Kabel stwarza także ryzyko potknięcia się pracownika lub osób postronnych, a jego brak eliminuje ten problem. Ponadto to właśnie przewody są elementem odkurzacza najczęściej ulegającym uszkodzeniu. Ich wykluczenie pozwala obniżyć koszty serwisu, a także ogranicza przestoje związane z koniecznością naprawy.

Profesjonalne odkurzacze akumulatorowe Kärcher nie tylko podnoszą komfort pracy, ale także gwarantują wysoką wydajność odkurzania i cichą pracę. Mogą być użytkowane w miejscach, w których hałas jest niepożądany, oraz w godzinach otwarcia obiektu, a mobilność i elastyczność sprzyjają sprzątaniu w miejscach z dużą ilością mebli.

Poznaj wszystkie najważniejsze zalety profesjonalnego sprzętu czyszczącego zasilanego bateriami>>

Odkurzacz zasilany baterią Kärcher T 9/1 Bp

Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher T 9/1 Bp wyróżnia się wysoką skutecznością odsysania zanieczyszczeń, która nie odbiega od tej oferowanej przez odkurzacze zasilane prądem z sieci. Źródłem energii jest tu pojemny akumulator litowo-jonowy 36 V (7,5 Ah), którego czas pracy wynosi 24 minuty w trybie standardowym i aż 46 minut w energooszczędnym trybie eco!efficiency. Pozwala to na posprzątanie powierzchni 150 m².

Model T 9/1 Bp zaopatrzony jest w szereg udogodnień sprzyjających komfortowej obsłudze. Przykładem jest ergonomiczne kolanko, które wygodnie leży w dłoni i umożliwia pracę bez zmęczenia przez długi czas. Innym rozwiązaniem jest praktyczny uchwyt do przenoszenia z mocowaniem rury ssącej. Duży włącznik można wygodnie obsługiwać za pomocą stopy, bez konieczności schylania się.

Odkurzacz generuje bardzo niski poziom hałasu (62 dB). Dzięki temu może być użytkowany w każdym miejscu i bez względu na porę dnia.

T 9/1 Bp to odkurzacz o szerokim zakresie zastosowania. Doskonale nadaje się do sprzątania w hotelach, pojazdach, sklepach, kinach, teatrach. Wykorzystywany może być także w rolnictwie, przemyśle spożywczym i chemicznym oraz przez firmy sprzątające.

Odkurzacz bezprzewodowy sterowany ręcznie Kärcher HV 1/1 Bp

Kärcher HV 1/1 Bp to ręczny odkurzacz akumulatorowy dla profesjonalistów, który wyróżnia się najlepszą skutecznością czyszczenia w swojej klasie. Posiada wydajną turbinę oraz wysoki wydatek przepływu powietrza. Model zasilany jest mocnym akumulatorem litowo-jonowym 18 V (2,5 Ah). Czas pracy można wydłużyć do 35 minut poprzez aktywację energooszczędnego trybu eco!effciency.

Odkurzacz został skonstruowany z myślą o maksymalnie wygodnej obsłudze. Warto wspomnieć chociażby o lekkiej konstrukcji, dyszy ssącej, która obraca się w zakresie 360° i umożliwia pracę we wszystkich kierunkach, oraz wygodnym opróżnianiu zbiornika na zanieczyszczenia, bez kontaktu z brudem.

Akumulatorowy odkurzacz HV 1/1 Bp dostępny jest w różnych wersjach w zależności od rodzaju wyposażenia. Każdy zestaw przeznaczony jest do konkretnych zastosowań, takich jak odkurzanie tapicerki i podłogi, czyszczenie wnętrz pojazdów czy sprzątanie podczas prac remontowych lub instalacyjnych.

Odkurzacze i myjki z zasilaniem akumulatorowym – skuteczne bezprzewodowe czyszczenie 3

Plecakowy odkurzacz zasilany bateryjnie Kärcher BV 5/1 Bp

Plecakowy odkurzacz Kärcher BV 5/1 Bp doskonale sprawdza się w sprzątaniu w ograniczonych przestrzeniach i miejscach trudno dostępnych dla tradycyjnych odkurzaczy. Wyposażony jest w wydajny akumulator litowo-jonowy 36 V (7,5 Ah), którego standardowy czas pracy wynosi 24 minuty. Można go jednak wydłużyć aż do 46 minut poprzez zastosowanie energooszczędnego trybu eco!efficiency.

Cechą charakterystyczną odkurzacza plecakowego jest opatentowana rama ze stali sprężynowej z siatkowym tyłem, która służy do przenoszenia urządzenia. Stelaż jest zaopatrzony w system Air Stream Comfort, który gwarantuje doskonałą wentylację. Zapobiega to nagrzewaniu się pleców i chroni przed wibracjami. Oprócz tego stelaż ma wygodne uchwyty do przechowywania akcesoriów. Można go także dostosować do potrzeb operatora. Na pasie biodrowym znajduje się panel do sterowania odkurzaczem, który umożliwia m.in. kontrolę pracy baterii oraz aktywację trybu eco!efficiency.

Akumulatorowy odkurzacz plecakowy BV 5/1 Bp znajduje zastosowanie w wielu obszarach. Doskonale nadaje się do sprzątania w: pojazdach transportu publicznego (autobusy, wagony metra i pociągów), samolotach, ale również w hotelach, szpitalach czy szkołach (szczególnie wąskie korytarze, schody). Jest niezastąpiony w kinach, teatrach, na widowniach oraz w aulach wykładowych.

Uniwersalny odkurzacz bezprzewodowy pracujący na mokro i sucho – Kärcher NT 22/1 Ap Bp L

W szerokiej ofercie odkurzaczy bezprzewodowych Kärcher dostępny jest także model z serii NT do uniwersalnego zastosowania. NT 22/1 Ap Bp L może pracować na mokro bądź sucho i przeznaczony jest do klasy pyłów L. Czas pracy wydajnej baterii litowo-jonowej 36 V (7,5 Ah) to aż 31 minut przy pełnej mocy ssania, co pozwala posprzątać 150 m². W celu zabezpieczenia przed brudem w trakcie intensywnego użytkowania akumulator został zaopatrzony w specjalną klapkę.

Wielofunkcyjny odkurzacz akumulatorowy wyposażony jest w oszczędzający miejsce płaski filtr falistyPółautomatyczny system oczyszczania filtra Ap umożliwia pracę ze stałą siłą ssącą, bez przerw na ręczne czyszczenie. Poza tym jedną z zalet odkurzacza jest też elektroniczny system wyłączający silnik po przekroczeniu w zbiorniku maksymalnego poziomu zasysanej wody.

Odkurzacz uniwersalny NT 22/1 Ap Bp L jest maksymalnie przystosowany do częstego przenoszenia i transportu. Ułatwiają to m.in. niewielkie wymiary oraz niska masa. Praktycznym rozwiązaniem jest także płaski design głowicy odkurzacza – umożliwia to postawienie na niej np. skrzynki z narzędziami. Uniwersalny odkurzacz NT 22/1 Ap Bp L świetnie nadaje się do sprzątania w ciasnych i zatłoczonych przestrzeniach.

Profesjonalne myjki do okien Kärcher z zasilaniem bateryjnym

Kärcher oferuje profesjonalną myjkę do okien WVP 10 zasilaną akumulatorowo. Urządzenie doskonale sprawdza się w odsysaniu wody ze wszystkich gładkich powierzchni. Myjkę można więc stosować nie tylko podczas mycia okien, ale także do czyszczenia gablot, luster, witryn, blatów, szklanych drzwi, płytek itp. Niezbędną moc zapewnia wymienna bateria litowo-jonowa 3,7 V (nie jest kompatybilna z platformą bateryjną). Jedno ładowanie wystarcza na 35 minut pracy, a o stanie baterii informują 3 diody LED.

Myjka wyposażona jest w innowacyjny system separacji. Dzięki temu może pracować w każdej pozycji – poziomo, pionowo, ukośnie. Za każdym razem dokładnie odsysa wodę wraz z zanieczyszczeniami, pozostawiając powierzchnię nieskazitelnie czystą, lśniącą i co najważniejsze, bez smug i zaciekówDokładnie zbiera ciecz nawet przy krawędziach i framugach. Umożliwia to ręcznie regulowany uchwyt dystansowy.

Profesjonalna myjka do okien WVP wyróżnia się także komfortowym użytkowaniem. Wpływ na to ma lekka konstrukcja, a także miękki, gumowany uchwyt. Wygodę pracy zapewnia duży zbiornik na brudną wodę o pojemności 200 ml, który opróżnia się w łatwy sposób, bez kontaktu z zanieczyszczeniami. Dzięki temu mycie okien jest maksymalnie higieniczne.

Akumulatorowe urządzenia czyszczące Kärcher dla profesjonalistów zmieniają podejście do sprzątania, poprawiając jego komfort i wydajność.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button