Odkurzacz Dreame X40 Ultra – dobry wybór do domu ze zwierzętami

Psy czy koty są naszymi wiernymi towarzyszami. Niestety bardzo często gubią sierść, zwłaszcza w okresie wiosennym i letnim. Chcąc zapewnić sobie czystą powierzchnię wolną od sierści i włosów, nie trzeba sięgać po roller i ręcznie czyścić podłogi czy dywanu. Można sięgnąć po odkurzacz Dreame X40 Ultra. Warto dowiedzieć się na jego temat więcej.

Odkurzacz Dreame X40 Ultra – z funkcją rozpoznawania zabrudzeń oraz ergonomicznymi szczotkami i padami

Jeżeli mieszkasz z czworonożnymi pupilami, to także możesz utrzymać czystą powierzchnię bez włosów czy sierści na podłodze. Odkurzacz Dreame X40 Ultra może być wyposażony w szczotkę TriCut, która zapobiega plątaniu się włosów, a ponadto kieruje je od razu do pojemnika na kurz, uprzednio ścinając je z powierzchni. To nie wszystkie zalety tego odkurzacza, gdyż posiada funkcję OmniDirt. Doskonale rozpoznaje różnego rodzaju zabrudzenia, zarówno sypkie, jak i mokre. Może dzięki temu dostosować moc ssania na czterech poziomach (maksymalna wynosi 12 000 Pa), a także stopień wilgotności pada do czyszczenia powierzchni na 32 poziomach.

Odkurzacz z funkcją samoczyszczenia, rozpoznawania brudnej wody i jej wymiany

Jeśli pad jest zabrudzony, a woda brudna, odkurzacz Dreame X40 Ultra zajmie się tym samodzielnie. Wyposażony jest w funkcję samoczyszczenia. Powraca do stacji bazowej, by wyczyścić pad w temperaturze 70 stopni. Posiada pięciokanałowy system rozpoznawania koloru wody. Dzięki temu dokładnie wie, kiedy należy ją wymienić. Stacja bazowa wyposażona jest w pojemnik na czystą i brudną wodę. Zatem przed rozpoczęciem pracy urządzenia i jego zaprogramowaniem w aplikacji DreameHome wystarczy uzupełnić zbiornik na czystą wodę, by urządzenie mogło sprawnie i efektywnie pracować. Odkurzacz Dreame X40 Ultra, gdy zajdzie taka potrzeba, wymieni wodę oraz wyczyści pad czyszczący podłogę na mokro, a następnie powróci do przerwanej pracy.

Dreame X40 Ultra – wysprząta nawet dużą powierzchnię, także z sierści i włosów, a także zakamarki

Dreame X40 Ultra to niezwykle wygodne, autonomiczne urządzenie. Ten odkurzacz i zarazem robot sprzątający wysprząta nawet dużą powierzchnię mieszkania. Wszystko dzięki wydajnemu akumulatorowi, który może pracować nieprzerwanie nawet przez 260 minut. Bez problemu w ciągu tego czasu wysprząta całą powierzchnię podłogi nawet w dużym mieszkaniu, także z sierści czy włosów zwierząt domowych oraz ludzkich włosów. Dotrze nawet w zakamarki pod meblami, gdyż wyposażony jest w ergonomiczną podnoszoną i wysuwaną szczotkę. Warto wiedzieć, że podnoszony i wysuwany może być również pad. Dlatego można usuwać spod mebli zarówno zanieczyszczenia suche, np. okruszki, jak i te mokre, choćby rozlany sok. Nie trzeba obawiać się o pozostanie na powierzchni pada bakterii, czy zanieczyszczeń, bo zostaną zneutralizowane w wysokiej temperaturze w ramach funkcji samoczyszczenia. Warto wiedzieć, że szczotka wysuwa się w zakresie 4 cm i może być podniesiona do 10 mm. Pomaga to w czyszczeniu dużych powierzchni i sprawia, że zanieczyszczenia na dywanie czy podłodze nie będą się ze sobą krzyżować. Dzięki ruchomej szczotce Dreame X40 Ultra wysprząta nawet powierzchnie przy listwach przypodłogowych. To doskonały wybór dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy jednocześnie nie mają czasu na częste samodzielne sprzątanie. Jeżeli chcesz zamówić Dreame X40 Ultra, to wejdź na stronę: https://bit.ly/odkurzaczx40ultra13.

Materiał sponsorowany.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button