Wytrzymałość i bezpieczeństwo – drzwi marki WIŚNIOWSKI

Drzwi zewnętrzne to istotny element każdej nieruchomości. Estetyczne i stylowe, doskonale pasujące do architektury budynku to swoista wizytówka domu. WIŚNIOWSKI oferuje drzwi wyróżniające się nie tylko elegancją, ale również wysoką jakością wykonania. Co proponujemy naszym klientom?

Do czego służą drzwi zewnętrzne?

Przy codziennym użytkowaniu większość ludzi nie zastanawia się nad podstawowymi funkcjami, jakie powinny spełniać drzwi. To nie tylko rodzaj przegrody oddzielającej jedną przestrzeń od drugiej, ale także gwarancja bezpieczeństwa lokatorów domu. Dlatego właśnie drzwi zewnętrzne WIŚNIOWSKI (https://www.wisniowski.pl/dla-domu/drzwi) stanowią połączenie najlepszej klasy materiałów zapewniających im wytrzymałość na lata. Nasze drzwi to również doskonała szczelność oraz izolacja akustyczna, dzięki czemu chłód, wilgoć czy hałas zostawiasz na zewnątrz.

Projekt i wykonanie powierzyliśmy profesjonalistom. Konstruktorzy pracujący dla firmy WIŚNIOWSKI to specjaliści umiejętnie łączący elegancję  i styl z technologią. Przygotowaliśmy bogatą ofertę różnorodną pod względem designu, co sprawia, że nasze drzwi zewnętrzne z powodzeniem trafiają w gusta bardzo różnorodnych grup klientów.

NOVA, czyli nowoczesne rozwiązania w Twoim domu

NOVA to kolekcja drzwi wejściowych marki WIŚNIOWSKI wyróżniająca się jakością, trwałością i technicznymi innowacjami. Konstrukcja posiada ościeżnicę aluminiową oraz stalowe skrzydło, które chroni wnętrze od hałasu i zimnego powietrza oraz gwarantuje bezpieczeństwo. Zastosowano tu również specjalne maty dylatacyjne mające na celu ochronę skrzydła przed odkształceniami oraz zapewniające właściwą sztywność całej konstrukcji.

Drzwi NOVA sprawdzają się nie tylko w nowych, ale również w modernizowanych budynkach. Nie potrzebują zadaszenia, są wodoszczelne, a dzięki dużej dostępności modeli w różnych wymiarach łatwo dopasować je do zadanej szerokości. Dodatkowo spełniają warunki dotacji związanych z programem Czyste Powietrze.

NOVA to również wyjątkowe walory designerskie. Ogromna liczba wzorów i kolorów sprawia, że kolekcja z powodzeniem sprawdza się w różnego rodzaju nieruchomościach. Drzwi zyskują unikatowy wygląd za sprawą technik wykończeniowych. Malowane są w barwach z palety RAL, czy DECOR o matowej strukturze lub okleinowane. Kolor pozostaje trwały i nie blaknie pomimo ekspozycji na trudne warunki atmosferyczne.

Szeroki wybór form obejmuje też pochwyty, klamki, czy aplikacje, a także wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego dwukomorowego szkła naświetla i doświetla. Skrzydła drzwi zaopatrzone są z kolei w trzypunktowy zamek automatyczny. Trzy blachy zaczepowe umożliwiają bezproblemową regulację. Opcjonalnie dostępny jest zamek z silnikiem elektrycznym Autotronic.

Wygodne korzystanie z drzwi marki WIŚNIOWSKI

Poszukiwanie kluczy, żeby otworzyć drzwi to już przeżytek. Modele marki WIŚNIOWSKI zaopatrzone są w nowoczesny system keyless, który z wykorzystaniem bluetooth potrafi rozpoznać ID smartfona i na tej podstawie zadecydować o otwarciu drzwi. Innowacyjne rozwiązania technologiczne w połączeniu z wysoką jakością wykonania gwarantują naszym klientom maksymalny komfort użytkowania. Sprawdź naszą ofertę!

Artykuł zewnętrzny.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button