Blachodachówka Murano – co warto wiedzieć o tym pokryciu dachowym?

Jeżeli szukasz wytrzymałej, odpornej na skrajne warunki atmosferyczne blachodachówki, która jednocześnie jest stosunkowo niedroga, elegancka i będzie alternatywą dla ceramicznych pokryć dachowych, to blachodachówka Murano może być świetnym rozwiązaniem. Dlaczego warto zastanowić się nad taką powłoką?

Murano to marka firmy Budmat, cenionego producenta elementów budulcowych do dachów. Ich produkty są cenione przez doświadczonych dekarzy, którzy korzystają z nich zarówno przy inwestycjach prywatnych jak i przemysłowych. Blachodachówka z tej serii na pewno sprawdzi się więc przy różnych budowach dachów.

Dlaczego warto postawić właśnie na blachodachówkę Murano?

Przede wszystkim blachodachówka Murano cechuje się świetnymi parametrami technicznymi. Ma podwiniętą dolną krawędź arkusza oraz podtłoczenie wzdłuż przetłoczeń. Jest bardzo prosta w montażu, dzięki czemu nawet mniej doświadczony dekarz poradzi sobie z jej trwałym mocowaniem. Nowoczesne rozwiązania wykorzystano również przy produkcji, stawiając na ekologię i materiały przyjazne środowisku. Z kolei niewielka waga arkusza nie obciąża bardzo konstrukcji dachowych.

Modułowy system umożliwia z kolei szybki montaż, skracając czas realizacji inwestycji oraz minimalizując ryzyko kosztownych błędów. Wszystkie zalety wynikają z opracowania Murano przez doświadczonych dekarzy, technologów i projektantów, szukających balansu pomiędzy wytrzymałością, prostotą i wyglądem.

Blachodachówka Murano – designerska, kolorowa, wytrzymała!

Murano występuje w dziesięciu wariantach kolorystycznych i odcieniach, dzięki czemu dopasujesz je do każdego budynku. Jej wygląd sprawi, że będzie wyglądać świetnie zarówno na nowoczesnych inwestycjach produkcyjnych, jak i domach budowanych w tradycyjnym stylu. W parze z designem i kolorem idzie również wytrzymałość.

Otóż przede wszystkim blachodachówka wykonana jest z wysokiej klasy stali, odpornej na skrajne warunki termoatmosferyczne. Ogranicza ucieczkę ciepła i nie nagrzewa się latem do niewyobrażalnych wartości. Powłoka D-matt jest odporna na różnego rodzaju korozje czy zarysowania, co wpływa na jej długowieczność. Przez lata będzie wyglądała też na całkowicie nową powłokę.

Pamiętaj, że korzystając z blachodachówek Murano, możesz oszczędzić wiele na czasie realizacji montażu dachu, ewentualnych błędach oraz wpłyniesz na czas eksploatacji, przedłużając go do wielu lat. To rozwiązanie dla ceniących sobie czas, oszczędności i wygląd.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button