Jak nie popaść w zimową chandrę?

Informacja prasowa

Pokonaj szare dni i nie daj się zimowemu spowolnieniu. Dodaj sobie energii poprzez zróżnicowaną dietę, długie spacery czy uprawianie sportu. Nie tylko wielkie zmiany, ale i drobne detale warunkują nasze samopoczucie, dlatego pozbądź się szarości i wprowadź kolor do swojego życia. Kalendarz, kubek, torebka lub ręcznik? My podpowiadamy – na siłownię czy basen zabierz ręcznik treningowy Dr. Bacty z ciekawym printem.

Jak nie popaść w zimową chandrę? 2Przygotowując się do wyjścia dostaniesz jeszcze większego powera, jeśli do swojej torby treningowej dodasz kilka mocniejszych akcentów. Idealny będzie szybkoschnący ręcznik treningowy w energetycznych kolorach. Nie tylko charakteryzuje się wysoką chłonnością, dokładnością wykonania oraz gramaturą, ale także przyciąga oko swoją nasyconą barwą. Do jego produkcji wykorzystywana jest certyfikowana technologia Polygiene®, hamująca rozwój bakterii i powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Ręczniki charakteryzują się przedłużoną trwałością i są przyjazne dla środowiska już na etapie procesu produkcji.

Jak nie popaść w zimową chandrę? 3Specyfikacja:

  • Materiał: 100% ultramikrowłókno (85% poly, 15% nylon)
  • Wykończenie: Polygiene
  • Rozmiar: 43×90 cm (rozmiar m)
  • Waga: 86,5g
  • Chłonność: ~400g wody

Cena: 29.99 zł
https://drbacty.com

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Powiązane artykuły

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button