Nowoczesne aranżacje wnętrz z betonowym akcentem

Okładziny betonowe na ścianę w formie płytek świetnie sprawdzają się w aranżacjach nie tylko łazienek czy kuchni, ale także salonu, a nawet sypialni. Beton doskonale współgra z nowoczesnymi wnętrzami, ale przy odpowiednim dopasowaniu i zastosowaniu ocieplających dodatków, może odnaleźć się także w bardziej klasycznym wystroju. Marce Tubądzin, za sprawą kolekcji Torano, udało się wydobyć z betonu jego prawdziwe piękno. Jak je wykorzystać do aranżacji wymarzonego wnętrza?

Betonowy minimalizm – Tubądzin Torano

Płytki gresowe Tubądzin Torano to stylowa kolekcja inspirowana betonem, materiałem, który kryje w sobie olbrzymi potencjał aranżacyjny. Oczywiście betonowe okładziny najlepiej sprawdzają się we wnętrzach o charakterze industrialnym, w których liczy się przede wszystkim minimalizm i surowość formy. Jednak w połączeniu z elementami, które mogą nieco ocieplić beton, takimi jak drewno, tkaniny czy różnego rodzaju dekoracje, można stworzyć nadzwyczaj przytulne i ciepłe wnętrze.

Nie jedno oblicze betonu!

Beton jako materiał konstrukcyjny kojarzony jest z reguły z kolorem szarości. W kolekcji Tubądzin Torano znajdziemy jednak jego wygładzoną i bardziej interesującą postać. Płytki gresowe imitujące beton dostępne są bowiem w dwóch wariantach kolorystycznych:

  • Tubądzin Torano White
  • Tubądzin Torano Grey

Takie rozwiązanie pozwala stworzyć zupełnie inne aranżacje, dopasowane do różnych potrzeb i gustów. Płytki Tubądzin Torano White rozjaśniają wnętrza, natomiast Tubądzin Torano Grey nadają mu niezwykle indywidualnego stylu. Dodatkowo obie linie kolekcji oferowane są zarówno w postaci matowej, jak i półmatowej (Lappato).

płytka podłogowa torano grey mat Tubądzin aranżacja
płytka podłogowa Torano Grey Mat Tubądzin – aranżacja

Tubądzin Torano – kompleksowe wykończenie wnętrza

Co najważniejsze, tak jak w przypadku wielu innych ekskluzywnych kolekcji, tak i tutaj Tubądzin oferuje kompleksowe rozwiązania. Dzięki temu w Torano znajdziemy nie tylko płytki gresowe o standardowych i popularnych rozmiarach, ale także:

  • mozaiki gresowe
  • listwy ścienne
  • gresowe płytki wielkoformatowe (MONOLITH)

Płytki gresowe Tubądzin Torano White i Torano Grey można układać wewnątrz i na zewnątrz budynku, na ścianach i na podłodze. Są mrozoodporne, antypoślizgowe i odporne na ścieranie. Można je montować bezfugowo lub z bardzo cienkimi fugami, ponieważ są rektyfikowane.

Aranżacje wnętrz z betonem w tle

Płytki z kolekcji Tubądzin Torano wspaniale sprawdzą się w łazience lub kuchni, jednak naprawdę spektakularny efekt można uzyskać, wykorzystując je do wykończenia salonu lub sypialni. Przy czym niezwykle ciekawe możliwości aranżacyjne dają wielkoformatowe płyty Torano z linii MONOLITH, które ułożone na ścianie stworzą nowoczesne wnętrze o nietuzinkowym i wyraźnym charakterze.

Ogólnie bogaty wybór rozmiarów płyt grysowych i mozaik otwierają olbrzymie pole możliwości, dzięki któremu wnętrze może stać się naprawdę oryginalne i niepowtarzalne. Obok wysokiej jakości wykonania i świetnych parametrów technicznych samych płytek i pozostałych elementów kolekcji, jest to niezaprzeczalnie największa zaleta linii Torano, która okiełznała surowość betonu, wydobywając z niego wszystko to, co najpiękniejsze.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button