Funkcjonalny piekarnik Beko 300 zł taniej

Jaki powinien być piekarnik? Przede wszystkim niezawodny, funkcjonalny i bezpieczny w użytkowaniu. Wszystkie te cechy łączy w sobie piekarnik Beko BBIR 1730 BCS, który pochodzi z najnowszej linii Beko Beyond. Teraz kupisz go o 300 zł taniej.

Funkcjonalny piekarnik Beko 300 zł taniej

Jaki powinien być piekarnik? Przede wszystkim niezawodny, funkcjonalny i bezpieczny w użytkowaniu. Wszystkie te cechy łączy w sobie piekarnik Beko BBIR 1730 BCS, który pochodzi z najnowszej linii Beko Beyond. Teraz kupisz go o 300 zł taniej.

Co może Ci zaoferować piekarnik Beko BBIR1730BCS?

Niska cena piekarnika zdecydowanie zachęca do zakupu. Ważne jest jednak, aby urządzenie było funkcjonalne i umożliwiało efektywne pieczenie, opiekanie lub zapiekanie potraw. Dzięki nowoczesnym funkcjom i praktycznemu wyposażeniu piekarnik Beko BBIR 1730 BCS bez problemu sprosta tym zadaniom. Co znajduje się w jego wyposażeniu?

Technologia Beko AeroPerfect

Cała linia Beyond wyróżnia się tą nowoczesną technologią. Na czym ona polega? Otóż AeroPerfect to nowy system obiegu powietrza, który został zaprojektowany na podstawie pracy silnika lotniczego. Dzięki temu potrawa jest równomiernie opiekana z każdej strony. Dodatkowo w piekarniku zastosowano nowy rozkład grzałek i wentylator, które rozprowadzają ciepło po całej komorze. Sprawia to, że w każdym miejscu panuje taka sama temperatura.

Katalityczne czyszczenie piekarnika

Producent zastosował w tylnej ścianie piekarnika wkład katalityczny, który spala tłuste zabrudzenia i niewielkie resztki żywności na popiół. Proces odbywa się w temperaturze powyżej 250°C. Po zakończeniu cyklu czyszczenia wystarczy usunąć z komory spalone resztki. Dzięki temu piekarnik z katalizą jest o wiele łatwiejszy w czyszczeniu niż tradycyjny model.

Pieczenie 3D

To innowacyjna funkcja, która zapewnia świetne rezultaty pieczenia, a dodatkowo umożliwia pieczenie potraw na kilku poziomach w tym samym czasie. Funkcja ta aktywuje wszystkie elementy grzewcze i wentylatora. Dzięki temu ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej komorze piekarnika. Wybierz Pieczenie 3D dla idealnych efektów!

Miękkie domykanie drzwi

W piekarniku Beko BBIR 1730BCS znajdują się specjalne zawiasy, które pozwalają na delikatne, płynne i niemal bezgłośne zamykanie drzwi. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa komfort użytkowania piekarnika.

Funkcjonalny piekarnik Beko 300 zł taniej 2

Prowadnice teleskopowe

Pozwalają łatwo wysuwać gorące potrawy z komory piekarnika. Po wysunięciu utrzymują równy poziom, dzięki czemu Twoja potrawa nie wyląduje na podłodze, a Ty nie narazisz się na poparzenia.

Oczywiście w piekarniku Beko znajdziemy też wiele innych podstawowych funkcji jak termoobieg, grill elektryczny czy funkcję utrzymywania ciepła. Producent zadbał również o bezpieczeństwo użytkowania, stosując w urządzeniu 3 szyby czy blokadę rodzicielską. Dzięki temu dzieci w kuchni mogą czuć się bezpieczne i pomagać w pieczeniu słodkich pyszności. Piekarnik ma też czytelny wyświetlacz LED i sterowanie elektromechaniczne, które zapewnią wygodne korzystanie.

Funkcjonalny piekarnik Beko 300 zł taniej 3

Piekarnik Beko BBIR 17300 BCS Beyond teraz w niższej cenie!

Jeśli zainteresował Cię multifunkcyjny piekarnik Beko BBIR 17300 BCS Beyond, to teraz jest dobra okazja na jego zakup. W sklepie internetowym Max Elektro wystartowała nowa gazetka promocyjna, w której piekarnik można kupić za 1199 zł – to 300 zł obniżki od standardowej ceny. Aktualnie jest to najbardziej opłacalna oferta na rynku. Promocja trwa do 29 czerwca 2022 roku albo do wyczerpania zapasów magazynowych.

Warto wspomnieć, że piekarnik można zamówić do domu całkowicie za darmo, gdyż sklep oferuje darmową dostawę na zamówienia powyżej 99 zł. Jeżeli chcesz, możesz również nabyć piekarnik w jednym ze sklepów stacjonarnych Max Elektro – ich listę sprawdzisz na mapce. Piekarnik Beko objęty jest akcją promocyjną „kup i odbierz jeszcze dziś”, więc masz gwarancję, że kupisz go od ręki w wybranym sklepie sieci.

Redakcja

DomNaNowo.pl jest magazynem internetowych z kategorii dom i wnętrza. Naszą misją jest inspirowanie i zachęcanie do ulepszania swojej przestrzeni życiowej. Publikujemy poradniki i artykuły o wszystkim co wiąże się z domami, mieszkaniami i wnętrzarstwem. Publikujemy zestawienia aranżacji różnego typu pomieszczeń oraz przestrzeni mieszkalnych. Prezentujemy rankingi zestawienia. Naszą redakcję tworzy zespół kreatywnych i dociekliwych redaktorów i autorów. Ich pracę wspomagają specjaliści ds. PR oraz marketingu. Na łamach DomNanowo.pl publikowane są nowości wnętrzarskie oraz różne materiały warte opisana i scharakteryzowania. Nasze felietony oraz artykuły poradnikowe tworzone są z myślą o czytelnikach. Z nami każde wnętrze może stać się wyjątkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button